در مراسم تجلیل و معارفه مسئول بسیج کارمندان استان کرمان، سرهنگ بامری به عنوان مسئول جدید سازمان بسیج ادارات و کارکنان سپاه استان معرفی شد.

به گزارش ایکنا از کرمان، مراسم تجلیل و معارفه مسئول بسیج کارمندان استان کرمان امروز دوشنبه، 26 آبان ماه با حضور سرهنگ منصور ذوالعلی معاون اجرایی سپاه ثارالله استان کرمان برگزار و سرهنگ بامری به عنوان مسئول سازمان بسیج ادارات و کارکنان سپاه ثارالله استان کرمان معرفی و از خدمت سرهنگ حجت الله پاداش در بسیج کارمندی تجلیل شد.
در این مراسم سرهنگ بامری، مسئول جدید سازمان بسیج ادارات و کارکنان سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه مکتب شهید سلیمانی سرلوحه کار بسیج کارمندان است، گفت: عمل به مکتب شهید سلیمانی رضایتمندی مردم از نظام مقدس اسلامی را به دنبال دارد.
وی با اشاره به اینکه مکتب شهید سلیمانی وحدت آفرین است افزود: در مکتب شهید سلیمانی بکارگیری افراد پاکدست و خدمتگزار به مردم در مسئولیت ها تأکید شده است.
سرهنگ حجت الله پاداش مسئول سابق سازمان بسیج ادارات و کارکنان سپاه ثارالله استان کرمان نیز در این جلسه با بیان اینکه حدود سه ماه مسئولیت بسیج ادارات و کارکنان استان را برعهده داشتم گفت: بنا به تشخیص فرماندهی سپاه ثارالله در مسئولیت دیگری انجام وظیفه خواهم کرد.
وی با بیان اینکه در شرایط شیوع کرونا در کشور و استان هستیم، با این وجود جلساتی برگزار و از ظرفیت نیروهای بسیجی و جهادی برای خدمت به مردم استفاده شود، افزود: توزیع کمک مؤمنانه کارمندان استان یکی از اقداماتی بود که در این ایام انجام شد.
در این جلسه سرهنگ بامری به عنوان مسئول سازمان بسیج ادارات و کارکنان سپاه ثارالله استان کرمان معرفی و از خدمت سرهنگ حجت الله پاداش در بسیج کارمندی تجلیل شد.
یادآور می شود، سرهنگ حجت الله پاداش از این به بعد به عنوان جانشین فرماندهی سپاه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار