مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

اقدام هلدینگ خلیج فارس در حمایت از طرح های خانواده محور قابل تقدیر است

لوگوی شبستان شبستان . یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۱:۹
جوروند گفت: حرکت بسیار خوبی از سوی هلدینگ خلیج فارس در حمایت از طرح های خانواده محور با همکری کانون های مساجد صورت گرفته که از مدیران و مجریان این طرح بزرگ تقدیر و تشکر می کنیم.

«محمد جوروند» در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اهواز، با اشاره به اجرای طرح تحکیم و تعالی خانواده اظهار کرد: ستاد کانون های مساجد خوزستان با دارا بودن بیش از یک هزار کانون فرهنگی هنری در سطح مساجد نیازمند همکاری و حمایت شرکت های بزرگ در استان است.
دبیر شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خوزستان افزود: حرکت بسیار خوبی از سوی هلدینگ خلیج فارس در حمایت از طرح های خانواده محور با همکاری کانون های مساجد صورت گرفته که از مدیران و مجریان این طرح بزرگ تقدیر و تشکر می کنیم.
وی با تقدیر از مدیران کانون های مساجد شهرستان های بندرماهشهر و بندرامام (ره) در اجرای این طرح اضافه کرد: این طرح از جمله طرح های تخصصی در موضوع خانواده است که مورد استقبال خوب جوانان و مردم ولایتمدار این دو شهرستان قرار گرفته است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان تصریح کرد: با حمایت شرکت هایی که در راستای تعالی سطح دینی و اجتماعی جامعه کمک مادی و معنوی می کنند می توان کارهای بزرگی همچون طرح تحکیم و تعالی خانواده را با گستره استانی برگزار کرد.
پایان پیام/ 72

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار
لوگوی فرتاک نیوز فرتاک نیوز .