سرمربی تیم فوتبال سپاهان میگوید آقای مسلمان تصمیم گرفت از تیم جدا شود و شانسش را برای بیشتر بازی کردن جای دیگری انتخاب کند و قطعا فکر می کنم هر جایی برود می تواند به آن تیم کمک کند. قطعا فوتبالیست با کیفیتی است ولی با سبک بازی من نمی خواند.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
محرم نویدکیا پس از کسب تساوی بدون گل مقابل آلومینیوم اراک گفت:
بازی خیلی خوبی بود. برای ما بهتر از آلومینیوم بود، چون آنها تجربه اولشان بود که در ورزشگاه نقش جهان بازی می کردند و شاید یک مقدار استرس داشتند. شاید به خاطر اینکه خیلی از بازیکنان آنها شرایط ایده آلی ندارند. آلومینیوم خیلی مقابل ما ایده آل بازی نکرد ولی به نظرم اگر بتوانند دو سه نفر دیگر به تیم اضافه کنند، تیمشان پتانسیل این را دارد که خوب بازی کند. فقط آقای خطیبی باید از لحاظ روحی و روانی بیشتر روی آنها کار کنند تا بتوانند با تیم های لیگ برتری رقابت کنند. آقای خطیبی درست مثل من سال سختی را پیش رو دارد. البته سختی کار من به شکلی دیگر است ولی آقای خطیبی باید روزهای سختی را بگذراند تا تیمش را به شرایط ایده آل برساند. من الان نمی توانم قضاوتی در مورد تیمشان داشته باشم. نمی دانم چقدر و چطور بدنسازی کرده اند و شاید میخواهند در طول فصل به شرایط ایده آل برسند.
بخش بعدی حرف های نویدکیا در رابطه با تیم سپاهان بود و افزود:
در کل برای تیم من بازی خیلی خوبی بود. موقعیت های خیلی خوبی داشتیم و می توانستیم استفاده کنیم. این معضلی است که در یکی دو سال گذشته داشتیم و هنوز هم داریم و باید بتوانیم به شرایطی برسیم که بیشتر گل بزنیم.
نویدکیا در ادامه و در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنی به سپاهان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار