وزیر نفت با تاکید بر اینکه موضوع کارت سوخت که برای برخی ها یک موضوع مقدس شده است، گفت: اکنون همه می گویند سهمیه کارت سوختی که به ما می دهید کم است، اما باید بدانیم هر خودرو چقدر کار می کند تا به آن سهمیه بدهیم، اما اینکه بنزین بدهیم تا مردم با فروش بنزین زندگی بگذرانند نمی شود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی وزارت نفت، بیژن زنگنه، وزیر نفت صبح امروز (یکشنبه، ۱۷ آذرماه) در آیین گشایش نخستین رویداد توسعه فناوری ویژه اقلام پرمصرف صنعت گاز در محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری در جمع مدیران ارشد صنعت گاز و شرکت های دانش بنیان، گفت: راه اندازی رویداد توسعه فناوری نیازمند اراده جدی مدیریت هاست، زیرا در صورتی که مدیریت ها خودشان اهتمام کنند، پیگیر باشند و وقت بگذارند بیش از ۷۰ درصد از کار انجام می شود.
وی با اشاره به همکاری شرکت ملی گاز ایران با صندوق نوآوری و شکوفایی برای توسعه فناوری و خودکفایی افزود: کاری که شرکت ملی گاز ایران انجام داده، بسیار مهم است و من از مدیران و کارکنان این شرکت سپاسگزارم و امیدوارم این کار را با جدیت ادامه دهند و به نتیجه برسانند.
وزیر نفت از جدیت در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان خبر داد و اظهار کرد: من امسال وقت زیادی برای حمایت از شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها گذاشته ام، قرار شد یک شهرک بزرگ در منطقه ری ایجاد کنیم. آنجا منطقه وسیعی داریم که اکنون ۲۵ هکتار آن را به استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان اختصاص داده ایم، البته یکی از مواردی که باید به آن توجه کنیم تا بتوانیم اکوسیستم شرکت های دانش بنیان در حوزه صنعت نفت را راه اندازی کنیم این است که حتما به پشتیبانی مالی از سوی آنها (دانش بنیان ها) نیاز داریم تا صندوق نوآوری را تشکیل دهیم و به زودی باید تقاضای این صندوق نوآوری را ارائه دهیم.
زنگنه ادامه داد: هفته گذشته تاسیس صندوقی با سرمایه ۱۰۰ میلیارد تومانی را تایید کردیم که سهامدارانش نیز مشخص شدند و این هفته باید مدارکش را آماده کنیم و برای ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار