نماینده مردم صومعه سرا در مجلس خواستار تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی در دستگاه های دولتی و پاکبانان در شهرداری ها شد.

- اخبار سیاسی -
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، سید کاظم دلخوش اباتری نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (دوشنبه، 5 آبان) قوه مقننه در تذکری شفاهی اظهار داشت: پیش از این موضوع بیمه خبرنگاران در سراسر کشور حل شده بود، اما متأسفانه امروز این عزیزان با معضل بیمه مواجه شده اند و وزارت ارشاد بسیاری از این عزیزان زحمتکش را که غالباً شغل ثابتی نیز ندارند، بیمه نمی کند.
وی در ادامه همچنین خواستار تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و شرکتی در دستگاه های دولتی و پاکبانان در شهرداری ها شد.
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با اشاره به افزایش آمار رسوب کالا در گمرکات کشور بیان داشت: در حال حاضر حجم کالا در گمرکات از 110هزار به 180هزار تن رسیده است و لازم است که تیمی برای بررسی این موضوع تشکیل شود. همین مسئله موجب افزایش سرسام آور قیمت مرغ شده است.
سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی نایب رئیس مجلس که ریاست جلسه را به عهده داشت در پاسخ به تذکر نماینده صومعه سرا درباره موضوع رسوب کالا در گمرکات کشور اظهار داشت: با توجه به مصوبه شورای هماهنگی سران قوا قرار بود این رابطه در گمرکات کشور حل شود و حجم کالاهای ترخیص نشده کاهش یابد. اگر این اتفاق نیفتاده ضرورت دارد کمیسیون اقتصادی پارلمان گزارشی در این باره تدوین و به جلسه علنی مجلس ارائه کند.
انتهای پیام/

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار