هشدار پلیس راهور در خصوص بارش برف و باران و لغزندگی جاده های برون شهری

لوگوی باشگاه خبرنگاران باشگاه خبرنگاران . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۲:۲۴
سرهنگ جهانی گفت: در محور های برفگیر شاهد توقف های مقطعی و یا کندی حرکت به دلیل لغزنده بودن معابر می باشیم.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ،سرهنگ عین اله جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محور های برفگیر حال حاضر، علیرغم حضور موثر همکاران ما در حوزه پلیس راه ، شاهد توقف های مقطعی و یا کندی حرکت به دلیل لغزنده بودن معابر می باشد.
وی افزود: گزارش ها در ۲۴ساعت گذشته حکایت از مسدود شدن محور ها یی از قبیل "خلخال-سرچم"، "مهاباد-بوکانگ و "سرورآباد به پاوه (گردنه ژالانه) " به علت بارش برف، کولاک و کاهش دید و در کنار این موضوع، رخداد های تصادفاتی به دلیل لغزندگی معابر را شاهد بودیم.
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور ناجا اظهار داشت: در حال اکثر محور های استان اردبیل، تردد بدون زنجیر چرخ، میسر نیست و این موضوع محور "شاهین دژ-میاندوآب"، محور "بوئین زهرا" و محور "داران-الیگودرز" را نیز شامل می شود. البته بارش باران نیز در استان های گیلان، مازندران و گلستان نیز به نوبه خود، رانندگی در این استان ها را تحت تاثیر قرار داده است.
وی افزود: به هموطنان عزیز توصیه می شود قبل از حرکت با شماره های ۸۸۲۵۵۵۵۵، ۱۲۰ و یا با مراجعه به وبسایت www.rahvar۱۲۰. ir از وضعیت راه ها و همچنین محدودیت ها و ممنوعیت هایی که ممکن است پلیس به صورت میدانی برای حفظ ایمنی و پیشگیری از در راه ماندن هموطنان اتخاذ نمایند مطلع شوند به طوریکه تنها مرجع اطلاع رسانی دراین موارد پلیس راهنمایی و رانندگی می باشد.
سرهنگ جهانی در پایان ضمن توصیه به پرهیز از سفر های غیر ضروری گفت: تقاضا می شود حتما زنجیرچرخ، سلامت و ایمنی وسیله نقلیه و به همراه داشتن پوشاک گرم و باک پر سوخت، مدنظر هموطنان عزیز باشد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار