رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به چالش تضاد منافع دستگاه های اجرایی در مسیر اصلاح ساختار بودجه گفت: همسان سازی حقوق بازنشستگان همچنان ادامه خواهد یافت.

- اخبار اقتصادی -
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، محمد باقر نوبخت، با اشاره به آخرین وضعیت خصوصی سازی و واگذاری ها گفت: در حوزه تیمهای ورزشی باید واگذاری ها انجام شود تا دولت دیگر تیم دار نباشد.
وی افزود: همین طور تناسب بین حقوق بازنشستگان و شاغلان ادامه دار خواهد بود و ما توقف نخواهیم داشت.
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: در حقوق خانواده های شهدا نیز افزایش انجام شد و حدود 140 میلیارد تومان به بنیاد شهید پرداختیم تا همسان سازی برای آن ها نیز انجام شود.
معاون رییس جمهور گفت: جلسات ستاد اقتصادی را از مدت ها پیش شروع کرده ایم و در زمان مقرر لایحه بودجه تقدیم مجلس خواهد شد. خبر خوش اینکه مجلس هم آمادگی کامل اصلاح ساختار بودجه را دارند. برنامه اصلاح ساختار را دو سالی است آماده کرده ایم و مشتاقیم این را اعمال کنیم، در لایحه بودجه سال آخر دولت دوازدهم، قول می دهم لایحه به ریز تقدیم مجلس خواهد شد، امیدوارم مجلس اجرا کند.
وی تأکید کرد: علت اجرا نشدن اصلاح ساختار بودجه بلد نبودن نیست بلکه اجرای آن مشکل است، چون به تضاد منافع دستگاه ها برخورد می کنیم. لایحه بودجه 1400 را با اصلاح در زمان مقرر به مجلس تقدیم خواهیم کرد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار