سرمربی سایپا نسبت به سردرگمی تیم ها و تغییر زمان تمرین و مسابقات ابراز گلایه کرد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
ابراهیم صادقی با اشاره به نگرانی های این روزهای جامعه از ویروس کرونا گفت:
این بحرانی است که جهان را درگیر خود کرده و من یک مربی فوتبال هستم و تخصص لازمی درباره این بیماری ندارم، اما از مردم کشورم می خواهم به توصیه های مسؤولان وزارت بهداشت توجه کنند تا هرچه زودتر به روزهای خوب در کنار هم برگردیم.
او در خصوص وقفه مسابقات لیگ برتر فوتبال اظهار کرد:
شرایطی خاص در دنیا حاکم شده و امروز افراد زیادی در خط مقدم این مسئله در حال فعالیت هستند که از طرف خودم و مجموعه سایپا به آنها خداقوت می گویم، اما باید توجه داشته باشیم که عدم تصمیم گیری قاطع در این زمینه خدایی ناکرده می تواند ورزشکاران علی الخصوص فوتبالیست ها و خانواده هایشان را درگیر کند.
ابراهیم صادقی سرمربی سایپا ادامه داد:
من هر روز اخبار ورزشی در این باره را پیگیری می کنم و از نگرانی های متولیان فوتبال در سطح جهانی و آسیا مطلع هستم، اما من یک مربی هستم و فقط می توانم در زمینه زمان شروع تمرینات و نحوه تمرین کردن تیمم اظهار نظر کنم که البته متاسفانه هر روز یک تاریخ و تصمیم درباره آینده لیگ برتر از زبان افرادِ صاحب تریبون می شنویم.
ابراهیم صادقی یادآور شد:
طی مشورتی که با آقای کاشانی مدیرعامل باشگاه داشتیم، فعلاً تمرینات را تعطیل اعلام کرده ایم و برنامه تخصصی در اختیار بازیکنان قرار داده ایم تا در خانه و بصورت انفرادی به انجام تمرین بپردازند.
ابراهیم صادقی با انتقاد از مصاحبه های مختلف درمورد برگزاری لیگ برتر گفت:
برای انجام یک ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار