وریا غفوری: کی روش اشتباه کرد مرا به جام جهانی نبرد

دریافت خبر : شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰
وریا غفوری: کی روش اشتباه کرد مرا به جام جهانی نبرد
به گزارش خبرنگار مهر ، وریا غفوری درباره مصدومیتش در استقلال و غیبتش در بازی گذشته این تیم، گفت: در دو سه هفته اخیر یک مقدار مصدوم بودم و نتوانستم در تمام تمرینات شرکت کنم. برای همین در بازی آخر فشار مضاعف آوردم و عضله ام دچار کشیدگی شده است. تا دو سه روز آینده این مشکل برطرف می شود و به تمرینات بر می گردم. وی که با رادیو تهران گفتگو می کرد، با اشاره به روند رو به رشد استقلال در نیم فصل دوم یادآور شد: در سه سالی که در استقلال بوده ام ، هر سال همین شرایط است. نمی دانم دلیلش چیست. نیم فصل اول را خوب شروع نمی کنیم ولی رفته رفته بهتر می شویم . الان فاصله ما با صدر کم است و امیدوارم آخر فصل دل هواداران را شاد کنیم. بازیکن ملی پوش استقلال درباره از دست دادن جام جهانی روسیه تصریح کرد: بدترین خاطره ورزشی من نرفتن به جام جهانی بود. خیلی وقت گذشته بودم به این تورنمنت بروم. نمی توانم دلیلش را بگویم. نمی دانم چرا یک بازیکن با آن آمار نتوانست در لیست نهایی تیم ملی باشد. نبودنم در تیم ملی سلیقه آقای کی روش بود و حرف خاصی نمی توانم بزنم. فقط می گویم قطعاً ایشان اشتباه کرد چون م ...

به گزارش خبرنگار مهر ، وریا غفوری درباره مصدومیتش در استقلال و غیبتش در بازی گذشته این تیم، گفت: در دو سه هفته اخیر یک مقدار مصدوم بودم و نتوانستم در تمام تمرینات شرکت کنم. برای همین در بازی آخر فشار مضاعف آوردم و عضله ام دچار کشیدگی شده است. تا دو سه روز آینده این مشکل برطرف می شود و به تمرینات بر می گردم.
وی که با رادیو تهران گفتگو می کرد، با اشاره به روند رو به رشد استقلال در نیم فصل دوم یادآور شد: در سه سالی که در استقلال بوده ام ، هر سال همین شرایط است. نمی دانم دلیلش چیست. نیم فصل اول را خوب شروع نمی کنیم ولی رفته رفته بهتر می شویم . الان فاصله ما با صدر کم است و امیدوارم آخر فصل دل هواداران را شاد کنیم.
بازیکن ملی پوش استقلال درباره از دست دادن جام جهانی روسیه تصریح کرد: بدترین خاطره ورزشی من نرفتن به جام جهانی بود. خیلی وقت گذاشته بودم به این تورنمنت بروم. نمی توانم دلیلش را بگویم. نمی دانم چرا یک بازیکن با آن آمار نتوانست در لیست نهایی تیم ملی باشد. نبودنم در تیم ملی سلیقه آقای کی روش بود و حرف خاصی نمی توانم بزنم. فقط می گویم قطعاً ایشان اشتباه کرد چون می توانستم در آن مقطع به تیم ملی کمک کنم.
وی درباره اینکه آیا در پست بازی کردنش در استقلال و تیم ملی حق با وینفرد شفر بود یا کی روش؟ گفت: هر مربی یک نظری روی بازیکن دارد و یکسری خصوصیات و بازی خاص می خواهد. شفر می خواست مرا در یک مقطع در پست وینگر بازی بدهد ولی نظر کی روش این نبود. این یک اختلاف نظر است که برای هر مربی پیش می آید. نمی شود گفت کدام مربی درست می گفت یا کدام مربی اشتباه می کرد.
غفوری در ادامه به دیدار با پرسپولیس و گلزنی در ...

[ مشاهده متن کامل وریا غفوری: کی روش اشتباه کرد مرا به جام جهانی نبرد خبرگزاری مهر ]