دیگر رسانه ها مدیرعامل بانک ایران زمین، با بیان اهمیت حمایت از تولید داخلی گفت: نام گذاری سال 98 به عنوان سال «رونق تولید» توسط رهبر معظم انقلاب نشان از اهمیت موضوع برای کشور دارد، که جا دارد با ایجاد فضای تبادل و همفکری میان برنامه ریزان، تولید کنندگان و بانک ها به عنوان تامین کننده مالی این حوزه، به سمت رونق تولید قدم برداریم.

به گزارش ایکنا ، به نقل از روابط عمومی بانک ایران زمین، عبدالمجید پورسعید، مدیرعامل این بانک شرایط اقتصادی کشور را بسیار حساس عنوان کرد و افزود: در حال حاضر منابع مالی در کشور بسیار محدود است، بسیاری از تولید کنندگان با مشکلات جدی مواجه هستند از اینرو برنامه ریزی دقیق در راستای حمایت از تولید و به کارگیری صحیح منابع باید در اولویت بخش های اقتصادی قرار گیرد.
مدیرعامل بانک ایران زمین، با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته در این بانک برای حضوری موثر در اقتصاد کشور تصریح کرد: یکی از اقداماتی که ما به صورت استانی در حال پیگیری آن هستیم شناسایی تولید کنندگان و فعالین این عرصه در استانهای مختلف است تا بتوانیم بهترین بهره وری را از منابع موجود داشته باشیم.
پورسعید حضور بانک ها به عنوان تامین کنندگان مالی اقتصاد را مهم و حیاتی دانست و گفت: بانک ها تلاش زیادی را در راستای حمایت از تولید به کار می برند اما واقعیت اینست که محدودیت های زیادی در حال حاضر در تمامی بخش های اقتصادی وجود دارد، اما نگاه موثر و برنامه ریزی می تواند بسیاری از موانع را از سر راه بردارد و بدون شک رونق تولید زمانی تحقق خواهد یافت که بانکها و بازار سرمایه در راستای حمایت از تولید داخلی تقویت شوند.
وی با اشاره به افزایش سرمایه بانک ایران زمین افزود: بورس و بانک دو اهرم اصلی برای حمایت از تولید داخلی هستند. ما در همین راستا و به منظور بهبود ساختار مالی بانک بزودی افزایش سرمایه بانک را نهایی خواهیم کرد. یکی از مزایای این امر این است که بانک می تواند از این محل در عملیات بانکی به خصوص اعطا تسهیلات و سرمایه گذاری های مجاز در چارچوب دستور العمل های بانک مرکزی اقدام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار