با ثبت ۵ مورد فوت طی شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در شهرستان فسا به ۱۲۱ نفر رسید.

جلال کریمی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا در گفت و گو با خبرنگار از ، گفت: در ادامه روز های سیاه کرونایی آذرماه امروز شاهد فوت ۵ بیمار بودیم و افزایش جانباختگان کرونای این شهرستان به ۱۲۱ نفر رسید.
او افزود: تعداد موارد مثبت مبتلا به کرونا در شهرستان فسا تا امروز ۹۰۷۰ نفر و آمار بهبودیافتگان این بیماری که از بیمارستان ها ترخیص شده و یا از ایزوله خانگی خارج شده اند را نیز۳۶۵۴ نفر اعلام کرد.
کریمی بیان کرد: هم اکنون تعداد ۵۲ نفر بیمار بدحال در بخش های بیمارستانی بستری هستند.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی فسا تصریح کرد: مردم هر گونه علایم شدید بیماری، تب و تنگی نفس و ... را جدی بگیرند و به پزشک خانواده خود یا کلینیک کرونا مستقر در سالن ورزشی کوثر (بلوار مهمانسرا) مراجعه کنند. اجازه ندهید که گسترش و پیشرفت بیماری، مانع هرگونه کمک پزشکی و درمانی شود.
او تصریح کرد: از مبتلایان در قرنطینه خانگی درخواست می کنیم با احترام به سایر همشهریان و پذیرش مسوولیت اجتماعی جهت قطع زنجیره انتقال ویروس تا ۱۴ روز خود را در منزل قرنطینه کامل کنند و به هیچ عنوان در سطح شهر تردد نکنند.
کریمی گفت: از مردم و همشهریان عزیز خواهشمندیم تا ضمن پرهیز از هرگونه تجمع، دورهمی و میهمانی خانوادگی تا اطلاع ثانوی از برگزاری هرگونه مجلس اعم از ترحیم و عزا خودداری کنند . تخلف از دستور فوق طبق ماده ۶۸۸ قانون مجازات اسلامی، تهدید علیه بهداشت عمومی محسوب شده و متخلفان ضمن پیگیری قضایی به مجازات قانونی محکوم می شوند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار