رئیس بنیاد مسکن: وام های واحدهای احداثی مناطق سیل زده لرستان از هفته آینده پرداخت می شود

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴
رئیس بنیاد مسکن گفت: کار واحدهای احداثی مناطق سیل زده لرستان شروع شده و قرار است از هفته آینده وام آن ها پرداخت شود.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم پلدختر ، علیرضا تابش صبح امروز در حاشیه بازدید از شهر سیل زده پلدختر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز بازدید از ساخت و ساز واحدهای مسکونی و تجاری اعم از تعمیری و احداثی را داشتیم و با حضور مسئولان شهرستان پلدختر جلساتی برگزار شد.
وی افزود: در شهرستان پلدختر مردم سیل زده اکثراً وام های تعمیراتی و بلاعوض را گرفته اند و برای دریافت وام تعمیرات نیز اکثر افراد تشکیل پرونده داده اند و به بانک ها معرفی شده اند.
گیلان| روند بازسازی مناطق سیل زده "رودسر و املش" قابل قبول نیست
پرداخت تسهیلات سرمایه در گردش به سیل زدگان؛ واریز وام احداث و معیشت در اولویت قرار گیرد
خودروهای آسیب دیده در سیل پلدختر تعیین تکلیف شود
رئیس بنیاد مسکن عنوان کرد: یک بخشی از مردم از محل مصوبه سابق وام شان را گرفتند ولی آن هایی که از مصوبه اخیر (2500 میلیارد تومانی قرض الحسنه) باید وام بگیرند از این هفته موانع آن برطرف می شود و دریافت می کنند.
وی بیان کرد: شب گذشته جلسه ای با مدیران بانک ها تشکیل شد که قول دادند که به مجرد عقد قرارداد نخستین قسط مردم را نیز آزاد و به حساب شان ریخته شود البته اینکه به حساب شان ریخته می شود با دستور بنیاد مسکن می توانند برداشت کنند که در این راستا پیشرفت فیزیکی کارشان کنترل می شود.
تابش گفت: در بحث واحدهای احداثی نیز کار شروع شده و پی کنی و پی ریزی ها دارد انجام می شود که در این زمینه نیز تشکیل پرونده داده اند و به بانک رفته که قرار شد از هفته آینده پرداخت شود.
وی با اشاره به اینکه بلاعوض تجاری ها و وام های تعمیراتی نیز بخشی پرداخت شده و مشغول نوسازی هستند تصریح کرد: بحث ...

سرخط اخبار