خسارت طوفان در شرق کرمان

لوگوی فارس نیوز فارس نیوز . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۰:۳۶
طوفان طی دو روز گذشته خساراتی به شهرستان های شرقی استان کرمان وارد کرد.

سیدکرامت اکرمیان در گفت وگو با خبرنگار فارس در فهرج اظهار داشت: طوفان روز گذشته 3 میلیارد ریال به شبکه برق شهرستان فهرج خسارت وارد کرد.
مدیر اداره برق شهرستان فهرج افزود: بر اثر طوفان شدید برق ۱۹ روستا در بخش نگین کویر فهرج قطع شد که بلافاصله با تلاش کارکنان اداره برق شهرستان اهالی روستاها مجددا برق دار شدند.
اکرمیان عنوان کرد: همچنین طوفان در روستای حسین آباد ملاامیر بخش نگین کویر به یک دستگاه ترانسفورماتور و ۴ تیر برق خسارت وارد کرد و تمام خاموشی ها بلافاصله همزمان با طوفان بر طرف شدند.
خسارت ۱۰میلیارد ریالی طوفان به زیرساخت های ریگان
امین باقری امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در ریگان اظهار کرد: در پی وقوع طوفان شن طی دو روز در شهرستان خسارات زیادی به زیرساخت های شهرستان وارد شد.
فرماندار ریگان تصریح کرد: طوفان شن به همراه گردوغبار ده ها هکتار از مزارع گندم وجو را دچار شن گرفتگی کرد و خسارات به عمران شهری و فضای سبز، برق، آب و تاسیسات زیربنایی در روستاها وارد کرد.
باقری بیان داشت طی دو روز طوفان شن ۴۳ شهروند ریگانی راهی مراکز درمانی شدند. 
وی عنوان کرد: ۶۵خودروی گرفتار در طوفان شن توسط نیروهای امدادی، امدادرسانی شدند و در مساجد ریگان اسکان داده شدند و با کمک نیروهای امدادرسانی راه ارتباطی روستاهای مسدودشده بازگشایی و تردد در این محورها جاری شد.
باقری با اشاره به اینکه ۲۰روستای شهرستان که در حاشیه کانون بحران فرسایش بادی قرار دارند هنوز در محاصره گردوغبار شدید هستند، از اعزام نیروهای امدادی جهت امدادرسانی به این روستاها خبر داد و عنوان کرد: تمامی مراکز بهداشتی درمانی در حالت آماده باش قرار دارند.
فرماندار ریگان با ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار