مرکز درمان، نگهداری و اشتغال بانوان معتاد متجاهر در تبریز راه اندازی می شود

خبرگزاری تسنیم چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۴
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی از راه اندازی مرکز درمان، نگهداری و اشتغال بانوان معتاد متجاهر در تبریز خبر داد.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، رضا استاد رحیمی عصر امروز در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که با حضور سردار مؤمنی در مرکز ماده 16 تبریز برگزار شد، با بیان اینکه مرکز ماده 16 آذربایجان شرقی با 4 هکتار زمین و 6 هزار متر ساختمان و 6 سوله در سم زدایی و اشتغال، پانسیون فعالیت می کند، اظهار داشت: این مرکز در دی ماه سال 93 با همت آقایان جبارزاده و سردار نصرتی راه اندازی شد که خدمت ارزشمندی به مردم استان بود.
وی علت راه اندازی مرکز نگهداری، درمان و اشتغال ماده 16 تبریز را برشمرد و گفت: علت راه اندازی، ضرورت احساس شده از سوی مردم به جهت افزایش جرائم و افزایش اعتیاد و... بود که معتادان متجاهر، ضمن کاهش احساس امنیت در مردم، چهره شهر را ناپسند کرده بودند.
همدان معتاد متجاهر ندارد
افزایش 2 برابری نرخ بازگشت پذیری معتادان ماده 16 شیراز به اجتماع
زمینه اشتغال معتادان بهبودیافته در استان تهران فراهم می شود
نماینده مجلس:برخی معتاد مذاکره هستند
جمع آوری صبحگاهی معتادان از پارک لاله + تصاویر
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه بدون اعتبارات خاص دولتی و با استفاده از ظرفیت همه نهادها این مکان در حداقل زمان و با حداقل هزینه راه اندازی شد، افزود: تا سال 98 بیش از 7 هزار نفر معتاد سم زدایی شده، بهبود یافته و شاغل شدند و به آغوش جامعه بازگشتند.
وی با قدردانی از خدمات شهرداری تبریز در تأمین جیره غذایی این مرکز، ابراز داشت: با انسجام مدیریتی، همه نهادهای مسئول برای بهبودیافتگان و بازگشت آنها به جامعه تلاش می کنند.
رضا استادرحیمی از راه اندازی مرکز بانوان ماده 16 با ...

سرخط اخبار