دیگر کسی بدون اجازه عضو گروه های واتس اپ نخواهد شد

دریافت خبر : شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۸
قابلیت جدیدی به تازگی به اپلیکیشن واتس اپ اضافه شده که کاربران می توانند به واسطه آن از افزوده شدن به گروه های این پیام رسان توسط افراد مختلف جلوگیری به عمل بیاورند.

آفتاب نیوز :
با توجه به افزایش محبوبیت و استقبال کاربران از پیام رسان واتس اپ، این اپلیکیشن که یکی از بزرگترین و موفق ترین زیرمجموعه های شرکت فیس بوک به شمار می رود، اعلام کرده است که به زودی قابلیت جدیدی به پلت فرم آن افزوده خواهد شد تا به واسطه آن کاربران بتوانند از افزوده شدن به گروه های مختلفی که در واتس اپ وجود دارد، توسط افراد مختلف و دوستان خود جلوگیری به عمل بیاورند.
بر اساس گزارش وب سایت thenextweb ، واتس اپ که هم اکنون دارای بزرگترین پلتفرم پیام رسان در جهان به شمار می رود، اخیراً خطاب به کاربران خود اعلام کرده که از این پس قادر خواهند بود تنها با کلیک بر روی چند گزینه در قسمت حریم خصوصی اپلیکیشن پیام رسان خود، از عضو شدن های اجباری در گروه های ناشناس جلوگیری کنند.
بدین ترتیب کاربران قادر خواهند بود با مراجعه به تنظیمات (setting) واتس اپ خود ، وارد قسمت حساب کاربری (accounts) و حریم خصوصی (privacy) شده و با کلیک بر روی گزینه مربوط به جلوگیری و توقف عضویت بی اجازه در گروه های این پیام رسان توسط افراد مختلف کلیک کرده و دیگر نگرانی در خصوص عضویت در گروه های ناشناس توسط مخاطبان و دوستان خود و همچنین سایر افراد غریبه نداشته باشند.
اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ نیز از قابلیت Encryption End- to End یا رمزنگاری پیشرفته پشتیبانی می کند و از پروتکل های پیشرفته ای برای حفظ حریم شخصی کاربرانش برخوردار است. این اپلیکیشن که برای تمامی سیستم های عامل اندروید، iOS و ویندوز قابل استفاده است، در سال ۲۰۱۶ میلادی لقب پرکاربردترین پیام رسان جهان را گرفت. واتس اپ از آن جهت ضریب امنیت سایبری بالایی دارد که مکالمات و اطلاعات مبادله شده ...

[ مشاهده متن کامل دیگر کسی بدون اجازه عضو گروه های واتس اپ نخواهد شد آفتاب نیوز ]