ایسنا/مرکزی سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: خدا را شاکرم که با پیروزی بر مس کرمان ضمن حفظ شانس صعود به لیگ برتر، دل مردم فوتبال دوست استان مرکزی و شهر اراک را خوشحال کردیم.

رسول خطیبی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در خصوص برتری یک بر صفر تیمش برابر مس کرمان در هفته سی و سوم لیگ دسته اول فوتبال افزود: از قبل می دانستیم که کار سختی در کرمان خواهیم داشت، لذا با برنامه و برای کسب سه امتیاز وارد زمین شدیم و خوشبختانه با گل دقایق ابتدایی توانستیم از نظر روحی شرایط خوبی پیدا کنیم.
وی ادامه داد: بازیکنان ما با تلاش و غیرتی مثال زدنی در این بازی ظاهر شدند و توانستیم با برتری در این دیدار سرنوشت صعود را به هفته پایانی بکشانیم.
خطیبی گفت: مس کرمان از تیم های خوب و مدعی لیگ امسال بوده است، اما در این دیدار می توانستیم گل های بیشتری وارد دروازه این تیم کنیم و با شایستگی به سه امتیاز دست یافتیم.
وی ادامه داد: هنوز کار ما در لیگ دسته اول تمام نشده است و باید با تمام تلاش و تمرکز، به دیدار هفته پایانی برابر داماش گیلان فکر کنیم و امیدوارم در پایان بتوانیم با صعود به لیگ برتر، آرزوی ۱۸ ساله مردم اراک و استان مرکزی را محقق کنیم.
لازم به ذکر است تیم آلومینیوم اراک در نیم فصل دوم با هدایت رسول خطیبی با کسب ۳۴ امتیاز از ۱۶ بازی در جمع مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر قرار گرفت و هم اکنون با ۶۰ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به مس کرمان در مکان دوم جدول جای دارد.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار