سالار عقیلی صدایش را با چه چیزی معاوضه می‌کند؟

لوگوی صراط نیوز صراط نیوز . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۰:۱۳
مهران مدیری شب گذشته در برنامه دورهمی میزبان سالار عقیلی خواننده بود.

صراط:
شب گذشته سالار عقیلی خواننده مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، در بخش ابتدایی مدیری درگذشت پدر این خواننده را تسلیت گفت و عقیلی درباره سختی آن روز ها گفت: پدرم سکته قلبی کردند و دو ماه در کما بودند و متاسفانه از میان ما رفتند، روز های سختی را سپری کردم. پدر و مادر ها المثنی ندارند و هیچ گاه جایگزینی نمی توانیم برای آن ها داشته باشیم.
عقیلی درباره همخوانی با جوانان در تجریش توضیح داد: تولد یکی از دوستانم می رفتم، خیلی هم دیر شده بود؛ جوانانی رادیدم که ساز می زدند، شیشه ماشین را پایین آوردم و از آن ها تشکر کردم. آن ها از من خواستند که عکس یادگاری بگیریم و بعد آهنگ ایران را زدند و خودم هم با آن ها خواندم. فضای دوستانه ای بودو به خاطره جالبی برای خودم و مردم تبدیل شد.
این خواننده درباره شروع فعالیتش گفت: برادرم ساز می زد و پیانیست بود. زمانی که من چشم باز کردم انواع ساز ها در منزل ما بود. از برادرم یاد گرفتم و به مرور پدر و مادرم که این عشق و علاقه را در من دیدند، در هنرستان موسیقی این کار را ادامه دادم.
عقیلی درخصوص بازیگری توضیح داد: من از دوران دبستان تئاتر کارمی کردم، البته موسیقی هم همزمان کار می کردم.
مدیری درباره حضور عقیلی در دنیای بازیگری پرسید که او گفت: بستگی به فیلمنامه و بازیگران مقابل دارد، چندباری به من پیشنهاد بازیگری شده است. اما خیلی با خودم کلنجار رفتم و در آخر بازی نکردم، چراکه به موسیقی و کارم صدمه می زد. شاید جزو هنرمندانی بودم که یک شاخه را پیش گرفتم و دوست نداشتم به این شاخه وآن شاخه بروم. اگر یک روزی کارگردانی پیدا شود زندگی واقعی و شخصی سالار عقیلی را ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار