پر شدن ظرفیت تخت‌های بیمارستانی در ماهشهر

لوگوی واحد مرکزی خبر واحد مرکزی خبر . دوشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۶:۲۷
افزایش بستری بیماران مبتلا به کرونا، ظرفیت تخت های بیمارستانی شهرستان ماهشهر را پر کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خوزستان ، سرپرست فرمانداری ماهشهر گفت: تلاش می شود طی روز های آینده با اضافه شدن تخت های بیمارستانی در مراکز درمانی امکان ایجاد ظرفیت بیشتری برای بستری افراد مبتلا به این ویروس فراهم شود.
فریدون بندری افزود: طی ۲ هفته گذشته آزمایش کرونای ۴۸۰ نفر در این شهرستان مثبت اعلام شد و باعث شد تا تمامی ۸۰ تخت بیمارستانی موجود در این شهرستان به درمان این بیماران اختصاص یابد.
وی ادامه داد: تلاش می شود که طی روز های آینده این ظرفیت جدید درمانی بیمارستان شرکت نفت تجهیز و آماده ارائه خدمات شود.
بندری همچنین رعایت نشدن قرنطینه خانگی توسط برخی از شهروندان را از جمله موارد افزایش آمار مبتلایان به کرونا در ماهشهر عنوان کرد و افزود: علاوه بر این در برخی از مجتمع های پتروشیمی نیز ابلاغیه حضور یک سوم کارکنان رعایت نشده بود که با تذکرات فرمانداری و مجموعه بهداشت و درمان این موضوع در دستور کار آن ها قرار گرفت.
وی تاکید کرد: امیدواریم با سرکشی های که انجام می شود شرکت های پتروشیمی در ماهشهر به رعایت ابلاغیه ستاد مدیریت کرونا مبنی بر حضور یک سوم کارکنان در محل کار، پایبند باشند.
سرپرست فرمانداری ماهشهر از شهروندان خواست ضمن رعایت دستورالعملهای بهداشتی و همچنین فاصله گذاری اجتماعی در مهار و جلوگیری از انتشار هرچه بیشتری کرونا همکاری کنند بیان داشت: در صورت توجه به دستورالعمل ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی امکان خروج ماهشهر از وضعیت قرمز فراهم می شود.
بیشتر بخوانید: تلاش برای تشدید محدودیت های کرونایی در خوزستان
در حال حاضر اهواز و ۱۰ شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز و هشت شهر دیگر در حالت نارنجی قرار دارند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار