ساری - ایرنا - بازرس ویژه استاندار مازندران برای نظارت بر اجرای مصوبات ستاد مقابله با کرونا روز پنجشنبه پس از بازدید از نحوه اجرای مصوبه تعطیلی واحدهای صنفی بابل ، ۱۴ واحد صنفی متخلف را با حضور مسئولان شهرستانی پلمب کرد.

تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری تا ۱۵ فروردین مصوبه ستاد مقابله کرونای مازندران بر اساس مصوبه ای از ستاد ملی است که از دیروز پنجم فروردین به اجرا درآمد.
استاندار مازندران هم اوایل هفته جاری تعدادی از مدیران کل استانداری را به عنوان بازرسا ویژه خود برای نظارت بر مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا انتخاب کرد. این بازرسان همچنین آخرین وضعیت بیماری کرونا و نیازهای شهرستان ها را به صورت روزانه رصد کرده و به استاندار گزارش می کنند.
محمد محمدی تاکامی که سمت مدیرکلی دفتر امور شهری و شوراهای استانداری را بر عهده دارد ، بازرس ویژه استاندار مازندران در شهرستان های بابل و بابلسر است که امروز به همراه مسئولان بابلی از بازار این شهر بازدید کرد که نتیجه آن پلمب ۱۴ واحد صنفی در حال فعالیت با نقض مقررات ستاد مقابله با کرونا بود.
این واحدهای صنفی در روزهای گذشته علی رغم تذکرات داده شده نسبت به تعطیلی واحدهای صنفی خود تعلل کرده و هشدارها را جدی نگرفتند و امروز هم به فعالیتشان ادامه دادند.
همچنین در این بازرسی ها هشت واحد صنفی متخلف اخطار گرفته و واحدهای صنفی خود را بلافاصله در حضور بازرس ویژه استاندار تعطیل کردند.
پیش از این هم نظارت بر اجرای مصوبات مقابله با کرونا در بابل وجود داشت به گونه ای که فرماندار بابل چند روز پیش به خبرنگار ایرنا گفته بود که در بازرسی از ۷۷۰ واحد صنفی، تعداد ۳۰ واحد صنفی نیز پلمب شد.
بر این اساس تاکنون ۴۴ واحد صنفی متخلف در شهرستان بابل پلمب شد و این نشانگر آن است که همچنان مسئولان شهرستان بابل و همچنین استان مازندران دغدغه ماندن در خانه و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را از اولویت برنامه برای گذر از این وضعیت می ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار