تسنیم نوشت:تیم ملی والیبال ایران در دیدار آخر خود در جام جهانی ۲۰۱۹ لهستان تن به شکست داد.در این دوره از رقابت ها کولاکوویچ دست به تغییرات زیادی است و بیشتر از جوان ها در ترکیب تیمش استفاده کرد.

تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار خود در جام جهانی 2019 در حالی از ساعت 7 صبح امروز به مصاف لهستان رفت که با توجه به سابقه رویارویی و حساسیت هایی که دو تیم نسبت به یکدیگر داشتند، می توان آن را یک بازی خارج از جدول نامید. تیم ملی ایران در این دیدار با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد تا بدین ترتیب جام جهانی را با شکست به پایان برساند.
دو تیم سابقه درگیری لفظی و فیزیکی با یکدیگر را داشتند و توهین ها و الفاظ رکیکی که «میهاو کوبیاک» کاپیتان تیم ملی لهستان در مورد مردم ایران به کار برده بود نیز حساسیت این بازی را بیشتر کرد. او حتی در چارچوب مسابقات باشگاهی در فینال قهرمانی باشگاه های آسیا با پوریا فیاضی درگیر شده بود و بعدها گفته بود که ملتی به نام ایران را اصلاً نمی شناسد!
تیم ایران در بازی آخر خود در جام جهانی باز هم با ترکیبی جدید شامل جواد کریمی، پوریا یلی، امیرحسین اسفندیار، میلاد عبادی پور، علی شفیعی، مسعود غلامی و محمدرضا حضرت پور (لیبرو) به میدان آمد. تیم لهستان با توجه به پیروزی آمریکا مقابل مصر (نخستین بازی امروز) برای تثبیت عنوان نایب قهرمانی خود، نیاز به پیروزی 3 امتیازی مقابل ایران داشت.
لهستان بازی را با اسپک های خوب خود شروع کرد ولی با دفاع روی تور بازیکنان ایران مواجه شد. این تیم، ست نخست را بدون اشتباه و با تکیه بر حملات ویلفردو لئون و کوبیاک پیش برد و در نهایت 25 بر 18 برنده شد.
ایران تا پایان ست اول، 14 امتیاز از اسپک، 3 امتیاز از دفاع روی تور، یک پوئن سرویس و صفر امتیاز از اشتباهات حریف کسب کرد و در مقابل لهستان نیز 17 امتیاز از اسپک، 2 امتیاز از دفاع روی تور، یک پوئن سرویس و 5 امتیاز از اشتباهات بازیکنان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار