به گزارش ایسنا، اسماعیل نجار در پیامی روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفت. متن این پیام به شرح زیر است:
«به نام خداوند لوح و قلم
هفدهم مردادماه روز خبرنگار به مناسبت سالروز شهادت شهید محمود صارمی نامگذاری شده است؛ این روز فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم تشکر و قدردانی شود.
در عرصه مدیریت بحران نیز که اطلاع رسانی به موقع نقشی حیاتی در آموزش، پیشگیری و کنترل اتفاقات پس از حوادث ایفا می کند شما نماینده تمامی کسانی هستید که زبانی جز قلم شما ندارند و به تدبیر شما برای انعکاس دردهای خود و رسیدن به هدف امیدوارند.
به راستی که عزم جدی اصحاب رسانه در آگاهی بخشی جامعه به منظور معرفی ابعاد مختلف عرصه مدیریت بحران همچون آمادگی، مقابله و پیشگیری غیرقابل انکار است چرا که حضور آنان موجب افزونی شناخت و آگاهی هموطنان عزیز می شود.
خبرنگاران به راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویش هستند زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و در سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای، نقش بسزایی داشته و در بصیرت بخشی و توسعه اجتماعی منشاء خدمات بزرگی هستند.
اینجانب به سهم خود در این سالروز مهم ضمن پاسداشت جایگاه رسانه و خبرنگار به همه زحمتکشان این عرصه به ویژه فعالان خبری حوزه مدیریت بحران تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه خداوند منان خواستارم.»

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار