می توان گفت که قدم اول برای رسیدن به وزن ایده آل و تناسب اندام کنترل و کاهش اشتهاست، ابزار مهم کم کردن میل به غذا خوردن هم مصرف خوراکی ضد گرسنگی می باشد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از شیعه نیوز ،چاقی و اضافه وزن از یک طرف و رژیم های سخت غذایی برای لاغر شدن و رسیدن به یک تناسب اندام دلخواه از طرف دیگر دغدغه ی شمار زیادی از انسان های دنیا مدرن است چرا که تغییر عادات غذایی و سبک زندگی شمار بالایی از جمعیت جهان را به سمت انباشته شدن چربی ها سوق می دهد. یکی از شاه راههای رسیدن به وزن ایده آل کنترل اشتها و مصرف خوراکی و مواد غذایی لاغرکننده است. در این گزارش قصد داریم 10 ماده غذایی و خوراکی تایید شده از سوی متخصصان تغذیه برای سیری طولانی مدت و جلوگیری از افزایش اشتها به شما معرفی کنیم. به عقیده متخصصان رژیم درمانی زنان لندن 10 خوراکی فوق العاده برای کاهش اشتها و لاغری راحت شناخته شده است که مصرف آن به هر کسی توصیه می شود.
مواد غذایی و خوراکی کم کننده اشتها و ضد گرسنگی :
سالمون یک ضد اشتهای و گرسنگی پرخاصیت:
بازهم بحث تغذیه سالم شد و صحبت از ماهی به میان آمد. مصرف ماهی روش بسیار خوبی برای کنترل وزن است. چربی های امگا 3 موجود در این پروتئین با افزایش سوخت و ساز بدن سرعت سوزاندن چربی و کاهش وزن را سرعت می بخشد.
کوینولا کم کننده اشتها و ضد گرسنگی:
شاید نامش را کمتر شنیده باشید اما بهتر است با آن آشنا شوید تا رژیم غذایی سالم تری را تجربه کنید. این کربوهیدرات فاقد گلوتن است و ترکیبی با پروتئین می باشد. مصرف این ماده غذایی به فرد احساس سیری می بخشد. حفظ تعادل قند خون و کاهش میل به مصرف خوراکی های شیرین یکی دیگر از فواید لاغرکننده این ماده غذایی است.
استفاده از خاصیت چربی سوزی و ضد گرسنگی کلم بروکلی:
بروکلی علاوه بر داشتن کالری بسیار کم، ترکیباتی در خود دارد که موجب شکستن ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار