روزنامه «یو اس ای تودی» گزارش داده متوسط عملکرد «دونالد ترامپ» در نظرسنجی های انجام شده در سطح کشوری بهبود یافته، به علاوه او از میان ۱۲ ایالت خاکستری در ۹ ایالت فاصله اش را با بایدن کم کرده، اگرچه نامزد حزب دموکرات در ۱۰ ایالت از این ۱۲ ایالت کماکان پیشتازی اش را حفظ کرده است. طبق این گزارش، متوسط حاشیه برتری جو بایدن در ۵ ایالت خاکستری تنها ۳ درصد یا اندکی بالاتر است، با این حال، سه ایالت حیاتی میشیگان، پنسیلوانیا و ویسکانسین که ترامپ در سال ۲۰۱۶ در آنها برنده شد، جزو این ۵ ایالت هستند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
نتایج نظرسنجی های جدید نشان می دهند وضعیت رئیس جمهور مستقر آمریکا در نظرسنجی ها بهبود یافته اگرچه نامزد حزب دموکرات کماکان توانسته پیشتازی خود را حفظ کند.
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، در حالی که تنها ۸ روز به روز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا باقی مانده، عملکرد «دونالد ترامپ»، رئیس جمهور آمریکا در برخی از «ایالت های خاکستری» بهبود یافته، اگرچه رقیب او، «جو بایدن» کماکان در این نظرسنجی ها پیشتاز است.
روزنامه «یو اس ای تودی» گزارش داده متوسط عملکرد «دونالد ترامپ» در نظرسنجی های انجام شده در سطح کشوری بهبود یافته، به علاوه او از میان ۱۲ ایالت خاکستری در ۹ ایالت فاصله اش را با بایدن کم کرده، اگرچه نامزد حزب دموکرات در ۱۰ ایالت از این ۱۲ ایالت کماکان پیشتازی اش را حفظ کرده است.
طبق این گزارش، متوسط حاشیه برتری جو بایدن در ۵ ایالت خاکستری تنها ۳ درصد یا اندکی بالاتر است، با این حال، سه ایالت حیاتی میشیگان، پنسیلوانیا و ویسکانسین که ترامپ در سال ۲۰۱۶ در آنها برنده شد، جزو این ۵ ایالت هستند.
ترامپ در ایالت اوهایو اندکی از بایدن پیشی گرفته و در ایالت های آریزونا، فلوریدا و جورجیا فاصله اش را با بایدن کم کرده است. او در تگزاس و آیووا از بایدن عقب افتاده است.
روزنامه یو اس ای تودی می گوید برای بررسی متوسط عملکرد دو نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، از نمرات میانگین محاسبه شده توسط پایگاه های RPC و FiveThirtyEight که دو پایگاه مهم در گردآوری نتایج نظرسنجی های مختلف هستند استفاده کرده است.
نمره میانگین مرکب (میانگین میانگین ها) که روزنامه یو اس ای تودی محاسبه کرده نشان می دهد در ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار