سرمربی جدید استقلال مشخص شد؛ فرصت دو هفته‌ای به فکری

لوگوی فرارو فرارو . سه شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۹ - ساعت ۱۴:۳۳
جلسه اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال تهران با جمع بندی پیرامون وضعیت کادرفنی این تیم انجام شد.

ایلنا نوشت: اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال تهران روز شنبه، با گذشت یک هفته از پایان مسابقات لیگ بیستم در نیم فصل اول تشکیل جلسه دادند که این گردهمایی تا پاسی از شب طول کشید.
تیم استقلال تهران با هدایت محمود فکری وارد مسابقات فصل جاری لیگ برتر فوتبال شد و با هدایت این سرمربی تا پایان نیم فصل اول با کسب ۷ پیروزی، ۵ تساوی و ۳ شکست ۲۶ امتیاز به دست آورد و تیمش پایین تر از پرسپولیس و سپاهان در رده سوم جدول رده بندی جای گرفت.
ایستادن تیم فکری در رده سوم جدول رده بندی در کنار انتقاداتی که از نحوه عملکرد این تیم صورت می گرفت تا جایی پیش رفت که هواداران در محل تمرینات هفته گذشته این تیم حضور پیدا می کردند و خواستار جدایی از این سرمربی شدند!
اعتراض هواداران واکنش اعضای هیات مدیره را به دنبال داشت که برای چند روز گفته می شد قصد تشکیل جلسه حضوری را داشتند، اما نتیجه نمی یافت تا اینکه روز شنبه درخصوص مسائل مهم باشگاه از جمله ادامه همکاری با کادرفنی بحث و گفتگو شد.
در این جلسه پیش از بررسی مشکلات مالی بازیکنان و شکایت نیکولای بودوروف، بیشتر درباره عملکرد کادرفنی صحبت شد. اعضای هیات مدیره گفته می شد به صورت جمعی و واحد با ادامه فعالیت فکری موافق نیستند و در صورت تشکیل جلسه او را برکنار خواهند کرد که این گمانه زنی شکل واقعیت به خود نگرفت و این سرمربی به کارش ادامه می دهد، اما نه به صورت تضمین شده، بلکه او باید مقابل انتقادات چالش سختی را تجربه کند.
یک دستیار به کادرفنی اضافه می شود
یکی از ایرادات به تیم فکری که ۵ مربی در کادرفنی او حضور دارند، عدم حضور یک مربی با دانش بالا بوده که در جلسه هیات مدیره هم این مساله مورد بحث قرار ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار