از طرفی هم بعضی از آقایان سلبریتی و محبوب دل مردم دوست دارند سرمربی تیم های بزرگ شوند و ما به عنوان مدیر باشگاه برای اینکه مردم را راضی نگه داریم آن ها را می آوریم و مردم هم خیلی زود نظرشان عوض می شود.

مدرس کنفدراسیون فوتبال آسیا گفت: فوتبال ایران باید 15 سال تعطیل شود و ثروتی که بیهوده در آن از بین می رود را خرج تیم های پایه کنند تا مانند ژاپن شویم.
مسعود اقبالی در گفت وگو با فارس، در مورد شروع مسابقات لیگ برتر پس از صدروز تعطیلی اظهار داشت: پیش از شیوع کرونا شرایط و کیفیت فوتبال ما بد نبود اما بعد از این ماجرا و گذشت حدود 4ماه، متاسفانه مسابقات برگزار شد که نباید این اتفاق می افتاد. جزو کسانی بودم که از اول موافق آغاز مسابقات لیگ نبودم. به دلیل مشکلاتی که الان در ایران وجود دارد مسابقات نباید شروع می شدند چراکه می بینیم شیوع کرونا روز به روز بیشتر می شود.
بازیکنان آماده بازی نیستند
اقبالی تصریح کرد: فوتبال یک کار جمعی است و ما چون بستر لازم را مهیا نکرده ایم این مشکلات شدت پیدا می کنند. تیم ها برای برگزاری مسابقات آمادگی لازم را ندارند، بازیکنان بایدحداقل 6 هفته تمرین می کردند تا بتوانیم بازی ها را شروع کنیم اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد و می بینیم بازیکنان دچار آسیب دیدگی می شوند. در تیم استقلال 7-8 بازیکن مصدوم شدند و در پرسپولیس هم 2-3 بازیکن دچار مصدومیت شدند که نشان می دهد بازیکنان آمادگی لازم را ندارند. بازی های استقلال و پرسپولیس نشان داد این فوتبالی نیست که ما به دنبالش هستیم. متاسفانه تیم های بزرگ ما از نظر تاکتیک، مهارت های فردی، برنامه و استراتژی درون زمین مشکل دارند چه برسد به تیم های پایین تر.
منافع آقایان باعث شروع مسابقات شد
مدرس فوتبال ایران اضافه کرد: بعد از 3-4 ماه بازی نکردن و عدم آمادگی بدنی و روانی که همه بازیکنان به خاطر احتمال ابتلا به کرونا وحشت دارند و آماده نیستند. در زمین هم می بینیم که ...

عناوین مهم خبری