کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان از تداوم سکون جوی و انباشت آلاینده های جوی در مناطق مرکزی و صنعتی به ویژه کلان شهر اصفهان تا اواسط روز جمعه خبر داد.

آسیه آقایی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا ، اظهار کرد: نقشه های هواشناسی بیانگر تداوم جوی پایدار در سطح استان اصفهان تا اواسط روز جمعه است، از این رو آسمان بسیاری از مناطق استان در این مدت صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد پیش بینی می شود.
وی با اشاره به احتمال افزایش ابر از فردا چهارشنبه، افزود: شرایط برای غبار محلی، افزایش و انباشت آلاینده های جوی در کلان شهر اصفهان و مناطق صنعتی استان تا جمعه فراهم است و کیفیت هوا در بسیاری از ساعات در وضعیت ناسالم برای عموم قرار می گیرد.
کارشناس اداره پیش بینی هواشناسی استان اصفهان با بیان اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده بین یک تا ۲ درجه سانتی گراد افزایش می یابد، گفت: بیشینه دمای هوای کلان شهر اصفهان در گرم ترین ساعات امروز به ۱۳ درجه سانتی گراد بالای صفر و کمینه دما صبح فردا به چهار درجه سانتی گراد زیر صفر می رسد.
آقایی اضافه کرد: مهاباد با دمای ۱۵ درجه سانتی گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۱۲ درجه سانتی گراد زیر صفر به ترتیب گرم ترین و سردترین مناطق استان پیش بینی می شود.

سرخط اخبار