عرضه های سال های اخیر معمولاً سود مناسبی داشته اند و به همین دلیل افرادی که تازه وارد بازار سرمایه شده اند، بدون نیاز به تحلیل های خاص به خرید سهام این عرضه ها اقدام می کنند.

به گزارش واحد بازرگانی خبرگزاری آنا ، رقیب و رقبای شما همواره در حال تلاش برای فراهم کردن ابزارها و اینترنت های بهتری ، برای عملکرد بهتر و کسب نتایج مناسب تر در بازار سرمایه بورس هستند. اینترنتی که اولویت بالاتری نسبت به رقبای شما در خرید عرضه اولیه در روزهای اول و دوم را به همراه دارد . چگونه به اینترنت بورسی دست بیابیم و به خرید عرضه اولیه در روزهای اول و دوم بپردازیم؟
عرضه های اولیه از پرطرفدارترین رویدادهای بورس
از اولین اصطلاحاتی که هر فردی با ورود به بازار سرمایه آن را خواهد شنید، و به ارزش و سوددهی آن پی خواهد برد، عرضه اولیه می باشد.
ترفند خرید عرضه اولیه در روز دوم چیست ؟
عرضه اولیه هایی که معمولا چندین بار در سال انجام می شوند. و بطور کلی تعداد عرضه های اولیه چندان زیاد نیست. اما عرضه اولیه چیست ؟
اگر بخواهیم به صورت عامیانه ساده و صریح به تعریف و تفسیر عرضه اولیه بپردازیم می توان گفت:
به سهام یک شرکت که برای اولین بار در بورس عرضه می شود، عرضه اولیه گفته می شود. که این سهام توسط عموم قابل خریداری خواهد بود، به شرطی که دارای کد بورسی (کدمعاملاتی) باشند.
باید توجه کرد : عرضه اولیه یک شرکت در بورس به این معنا نیست که آن شرکت، تازه کار خودش را شروع کرده است . بلکه به این معنی است که به تازگی اجازه خرید و فروش سهام آن در بورس صادر شده است. که تجربه این سال ها نشان داده است که بیش از ۹۰% از عرضه های اولیه ای که در بورس انجام می شوند سودآور هستند.
عرضه اولیه یک موقعیت حائز اهمیت و ارزشمند برای سرمایه گذاران محسوب می شود. زیرا در اکثر مواقع سود مناسبی را نصیب سرمایه گذاران می کند.
دلیل اصلی استقبال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار