بارز در دی ماه سال جاری ۷۵۰ هزار حلقه تایر رادیال سواری در بازار توزیع کرد که ۲۰۰ هزار حلقه آن رینگ ۱۳ و تایر خانواده پراید بوده است.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و ارتباطات گروه صنعتی بارز، مدیرکل فروش گروه صنعتی بارز اعلام کرد: دی ماه ۹۸ برای اولین بار حجم فروش این مجموعه از دو کارخانه کرمان و کردستان بارز به ۱۰ هزار و ۱۴۵ تن رسید.
علیرضا یحیی زاده افزود: در گذشته و اسفند سال های ۹۶ و ۹۷ بارز فروش ۸ هزار و ۵۰۰ تن را تجربه کرده بود ولی رکورد دی ماه سال جاری نشان از اقتدار تولید و همکاریی است که وزارت صمت و مسئولین دولتی در تامین ارز مورد نیاز مجموعه داشته اند و تدبیر مدیران گروه صنعتی بارز آن را به یک موفقیت بزرگ تبدیل کرد.
وی ادامه داد: از ده هزار و ۱۴۵تن محصول تولیدی ۷ هزار تن در اختیار نمایندگی ها قرار گرفت. ۲ هزار تن به خودروسازان سبک و سنگین داده شد و هزار و ۱۴۵ تن نیز به شرکت ها، سازمان ها و دوایر دولتی ارسال گردید.
مدیرکل فروش گروه صنعتی بارز با بیان اینکه برای اولین بار در طول فعالیت این مجموعه ۷۵۰ هزار حلقه تایر رادیال سواری در دی ماه توزیع شده است، خاطر نشان کرد: از این تعداد ۲۰۰ هزار حلقه رینگ ۱۳ بوده که با این حجم، نیاز بازار به تایر خانواده پراید پوشش داده شده است.
یحیی زاده گفت: رکورد جدید بارز در سود مجموعه تاثیر مثبت گذاشته که این مهم در نرخ سهام قابل مشاهده است.
وی در پاسخ به این سوال که گروه صنعتی بارز برای تامین نیاز بازار نوروز چه برنامه ای دارد؟ پاسخ داد: خوشبختانه سایت کردستان برای اولین بار به تولید روزی ۱۴ هزار و ۵۰۰ حلقه رادیال سواری رسیده که با ظرفیت ۱۱ هزار و ۷۵۰ حلقه سایت کرمان توان ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار