حادثه قطار مسافربری زاهدان - کرمان هیچ خسارت جانی و مالی نداشت؛ منتظر جرثقیل هستیم

لوگوی خبرگزاری تسنیم خبرگزاری تسنیم . جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۲۲:۴
گروه استان ها- مدیر کل راه آهن استان کرمان گفت: قطار مسافربری زاهدان کرمان که عصر امروز بر اثر طوفان شن از ریل خارج شده است هیچ خسارت جانی و مالی نداشت.

- اخبار استانها -
مجید ارجونی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در کرمان ، با تشریح حادثه قطار مسافربری زاهدان کرمان اظهار داشت: این حادثه در منطقه ریلی استان کرمان نیست و به منطقه جنوب شرق کشور با مدیریت استان سیستان و بلوچستان مربوط می شود.
وی با بیان این که در حال حاضر به اتفاق معصومی مدیر منطقه جنوب شرق کشور از استان سیستان و بلوچستان در منطقه هستم گفت: منتظریم تا جرثقیل به محل حادثه برسد و قطار را بر روی ریل بگذاریم.
مدیر کل راه آهن استان کرمان با اشاره به این که حادثه از خارج شدن قطار به دلیل وقوع طوفان شن اتفاق افتاده است افزود: ماسه بر روی ریل جمع شده است و در هنگام ترمز قطار در ایستگاه باعث ایجاد لغزندگی شده و از ریل خارج شده است.
وی با بیان این که این حادثه هیچ خسارت جانی و مالی نداشته است خاطر نشان کرد: حال تمام مسافران خوب است و در سالن ایستگاه منتظر هستند تا مشکل قطار برطرف شود.
جزئیات حادثه در پتروشیمی خراسان/ مردم نگران نباشند/ حادثه تلفاتی نداشت
خطر تغییر اقلیم در کمین بم، ریگان، فهرج و نرماشیر / شرق استان کرمان بیابانی می شود
طوفان شرق استان کرمان را در بر گرفت / محورهای فهرج زاهدان و ریگان نرماشیر مسدود شد
مجید سعیدی مدیر کل مدیریت بحران استانداری کرمان نیز در گفت و گو با تسنیم اظهار داشت: این قطار در منطقه شورگز از ریل خارج شده و معمولا در این منطقه این اتفاقات را به دلیل وقوع باد شدید و طوفان شن داریم.
وی افزود: این منطقه در محدوده جغرافیایی ریلی حوزه استان کرمان نیست اما فرماندار فهرج و نیروهای هلال احمر استان کرمان در منطقه حضور دارند و در حال کمک برای برطرف کردن مشکل ایجاد شده هستند.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار