محسن پیرهادی طی یادداشتی نوشت: محسن فخری زاده، دانشمند کم نظیر حوزه هسته ای و دفاعی کشورمان و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع به شهادت رسید. ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت جان سوز ایشان به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، خانواده و همکاران او، نکات زیر قابل بیان است.

به گزارشگروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا، محسن پیرهادی طی یادداشتی در روزنامه رسالت نوشت: محسن فخری زاده، دانشمند کم نظیر حوزه هسته ای و دفاعی کشورمان و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع به شهادت رسید. ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت جان سوز ایشان به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، خانواده و همکاران او، نکات زیر قابل بیان است:
یک. ترور دانشمندان، بینه روشنی از ضعف و استیصال دشمنان این مرزوبوم در توقف روند پیشرفت برنامه های صلح آمیز دفاعی و موفقیت های علمی است. محسن فخری زاده، علاوه بر پژوهش و نوآوری، طی سالیان، شاگردان بسیاری تربیت کرده که راه او را ادامه خواهند داد.
دو. خط ترور معمولا زمانی تقویت می شود که دشمن زبون به واسطه اختلافات یا ناکارآمدی های داخلی، از خلأ   اشراف اطلاعاتی بهره برده و نسبت به حمله به سرمایه های ملت ایران ترغیب و تشجیع می شود.
ترور دانشمندان شهید هسته ای یعنی مسعود علی محمدی، مجید شهریاری، مصطفی احمدی روشن و داریوش رضایی نژاد در فاصله کمی از ایام فتنه ۸۸ به وقوع پیوست، همان روزهایی که رئیس دستگاه اطلاعاتی انگلستان از کُند کردن برنامه هسته ای ایران با اقدامات نامتعارف سخن می گفت و هم اکنون در فاصله یک سال از بی تدبیری مفرط بنزینی دولت و غائله آبان ۹۸، فرمانده سپاه قدس و دانشمند هسته ای ما ترور شده اند. همه ارکان و اجزای بی تدبیری، به اندازه خود در بی ثبات سازی و دامن زدن به آن وضعیت که نتیجه امروز را داشته، مقصرند.
سه. هرگونه مذاکره در هر سطحی، با کسانی که عامل یا حداقل شریک این جنایات وحشتناک اند، نشانگر بی عقلی، ضعف، زبونی و بی اطلاعی نسبت به اصول  روابط بین الملل و پا نهادن بر خون ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار