حضورماموران ِفیفادرتهران ربطی به مرگ سحرخدایاری ندارد

تابناک پنج شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۳
سایت استاد الدوحه قطر نوشت که طبق اعلام فیفا، گروهی از سوی این نهاد بین المللی راهی تهران خواهند شد تا شرایط میزبانی ایران را برای این دیدار بررسی کنند.سخنگوی فیفا تاکید کرده که سفر آن ها ربطی به موضوع خودسوزی و درگذشت یک هوادار زن ندارد

فیفا اعلام کرده که به زودی هیاتی وارد ایران می شود تا شرایط میزبانی و آمادگی ایران برای حضور بانوان در ورزشگاه را بررسی کنند.
به گزارش تابناک ورزشی و به نقل از استاد الدوحه، تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار خود در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر باید به مصاف کامبوج برود. این دیدار پنج شنبه ۱۸ مهر در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد. سایت استاد الدوحه قطر نوشت که طبق اعلام فیفا، گروهی از سوی این نهاد بین المللی راهی تهران خواهند شد تا شرایط میزبانی ایران را برای این دیدار بررسی کنند.
به رغم توجه این روزنامه عربی و همچنین رسانه های متعدد بین المللی ؛ برخی مقامات دولتی ایران گفته اند این حضور تنها محدود به ورزشگاه آزادی و آن هم فقط برای بازی های تیم ملی است و هنوز امکان حضور زنان در مسابقات باشگاهی داخلی و آسیایی و همچنین مشمول سایر استادیوم های ایران نمی شود. در این حال شبهه هایی درباره تاثیر مرگ سحر خدایاری دختری که علاقمند به حضور در ورزشگاه برای تماشای بازی های استقلال بود اما در اثر خودسزی درگذشت، به وجود آمده بود که روزنامه استاد دوحه آن را به نقل از مقامات رسمی فدراسیون جهانی فوتبال در زوریخ رد کرد.
این روزنامه قطری نوشت که سخنگوی فیفا تاکید کرده که هیات اعزامی آن ها آمادگی و امکانات ایران برای حضور بانوان در ورزشگاه را بررسی خواهد کرد، چرا که طبق اعلام فیفا و موافقت ایران قرار است که بانوان مشکلی برای حضور در ورزشگاه نداشته باشند.
روزنامه العاجل عربستان هم این خبر را پوشش داده و نوشته که مسئولان فیفا احتمالا موضوع درگذشت یک هوادار زن ایرانی را هم بررسی خواهند کرد، اما سخنگوی فیفا تاکید کرده که سفر آن ها ربطی به ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار