سپاه آذربایجان شرقی با بسیج نیروهای خود در خط مقدم مقابله با کرونا ویروس قرار گرفته است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز ، نقش نیروهای بسیجی، جان برکف و همیشه در صحنه ایران اسلامی در تمامی ادوار پس از انقلاب اسلامی ایران بر هیچ کسی پوشیده نیست.
حضور در تمامی بحران ها و اتفاقات خوشایند در کشور همواره با مدد و نیروی بسیجی و سپاهی تقویت شده و مشکلات را از سر پای در آورده است. اینک نیز در شیوع ویروس کرونا، سپاه استان آذربایجان شرقی آماده رویارویی برای شکست با ویروس منحوس کرونا است.
برگزاری رزمایش دفاع بیولوژیکی مدافعان سلامت در آذربایجان شرقی
سردار عابدین خرّم در جلسه یگان های مختلف مستقر سپاه در آذربایجان شرقی با اشاره به فعالیت های سپاه و بسیج در مبارزه با ویروس کرونا اظهار داشت: با اینکه ویروس کرونا تجربه جدیدی بود و یگان های جنگ نوین ما تاکنون در این سطح بکار گرفته نشده بودند اما عرصه فعالیت، عرصه بزرگی است.
وی با اشاره به اینکه از نگاه سپاه، این یک رزمایش عمومی است افزود: بر این اساس عملیات دفاع بیولوژیکی مدافعان سلامت در سراسر کشور در قالب ده قرارگاه آغاز شده و در استان آذربایجان شرقی نیز این عملیات با حضور تمام یگان های مستقر در سپاه عاشورا و قرارگاه منطقه ای عاشورا انجام خواهد شد.
جانشین فرماندهی قرارگاه منطقه ای عاشورا با تاکید بر اینکه تمام امکانات سپاه برای این امر بکار گرفته خواهد شد، گفت: مناطق مختلف تبریز توسط 100 دستگاه خودرو ضدعفونی در یک حرکت جهادی تحت پوشش قرار گرفته و ضدعفونی خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: رزمایش مذکور در برخی شهرهای استان نیز که آلودگی بیشتری دارند، برگزار خواهد شد. ضمن اینکه در کنار ضد عفونی معابر، بسته های بهداشتی نیز در مناطق محروم توزیع خواهد ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار