مهرداد میناوند و ۲۰ نکته از پرسپولیس تا کما و کرونا + عکس

لوگوی ایمنا ایمنا . پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹ - ساعت ۱۷:۱۰
مهرداد میناوند بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران در روزهای گذشته به خاطر ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان لاله بستری شد. به گفته پزشکان حال وی وخیم است.

به گزارش خبرنگار ایمنا ، مهرداد میناوند متولد ۹ آذر ۱۳۵۴ منطقه جی تهران بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران است. میناوند از بازیکنان قدیمی فوتبال در ایران است که در باشگاه هایی چون پرسپولیس، اشتورم گراتس، الشباب و سپاهان بازی کرده است.
مهرداد میناوند در سپاهان
مهرداد میناوند در سال های ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۳ به مدت یک سال در پرسپولیس و یکسال در سپاهان حضور داشت تا اینکه در سال ۱۳۸۴ وقتی ۳۰ ساله بود با پی راهن راه آهن از بازیکنی فوتبال خداحافظی کرد.
مهرداد میناوند شماره ۳۳ سپاهان را به تن می کرد و با لئون استپانیان، مهدی رحمتی، رسول خطیبی و ادموند بزیک همبازی بوده است.
میناوند سابقه مربیگری در پرسپولیس ب و خونه به خونه (دستیار) را در کارنامه خود بعد از خداحافظی از فوتبال را دارد. وی با پرسپولیس در سال ۱۳۷۶ به قهرمانی لیگ ایران دست پیدا کرد. میناوند با تیم اشتروم گراتس، یک قهرمانی در لیگ اتریش، یک قهرمانی در جام حذفی اتریش، دو قهرمانی در سوپرجام اتریش و ۲ سال حضور پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده و ده بازی در لیگ قهرمانان اروپا بازی کرده است.
عکس لژیونری مهرداد میناوند
میناوند فوتبال را به صورت جدی از آکادمی پاس تهران شروع کرد تا اینکه سال ۱۳۷۳ در ۱۹ سالگی با بزرگسالان این تیم وارد لیگ برتر شد. وی در سال ۷۴ مدتی در تیم کشاورز تهران بود سپس به تیم پرسپولیس تهران پیوست و در مدت ۴ سال با ۸۹ بازی توانست ۱۳ گل به ثمر برساند.
در سال ۱۳۷۷ وقتی ۲۳ ساله بود به تیم اشتورم گراتس اتریش پیوست و بعد از یک سال به شارلوا بلژیک رفت. وی همراه تیم اشتروم گراتس، یک قهرمانی در لیگ اتریش، یک قهرمانی در جام حذفی اتریش، دو قهرمانی در سوپرجام ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار