سپاه ثارالله استان کرمان به مناسبت گرامیداشت فرا رسیدن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین 15 خرداد بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، در این بیانیه آمده است: 14 خرداد ماه یادآور نام مرد بزرگی در تاریخ معاصر جهان بشریت است. مردی که قیامش را از 15 خرداد 42 آغاز و در بهمن 57 به ثمر رسانید و گل لبخند را بر لبان مستضعفان و پابرهنگان عالم نشاند و قلوب افسرده آنها را نور امید بخشید.
 این بیانیه می افزاید: قیام خونین 15 خرداد سال 42 سرآغاز سقوط نظام شاهنشاهی و افول سلطه استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکای پلید در ایران است که در بهمن 57 منجر به پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد.
 همه ما این سخن حضرت امام خمینی( ره) را یادمان نمی رود که در مورد قیام 15 خرداد فرمودند « من تا ابد 15 خرداد 42 را عزای عمومی اعلام می کنم ».
در ادامه این بیانیه آمده است: نیمه خرداد یادآور روزهای سختی است که بر امت خمینی بزرگ گذشت. سالروز فقدان رهبری بزرگ است که تاریخ در شگفت ایمان جهاد و سیاستش خواهد ماند. به یقین تداوم نهضت حضرت امام (ره) پس از عروج ملکوتی با زعامت و رهبری عالمانه، شجاعانه و آگاهانه خلف حکیم و صالحش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مدظله العالی) بوده و ملت بیدار و همیشه در صحنه ایران که اطاعت از ولی امر مسلمین را بر خود واجب می دانند و طبق سفارش امام راحل همواره پشتیبان ولی فقیه بوده اند وهرگز اجازه نخواهند داد تا آسیبی به این مملکت وارد شود.
 سپاه ثارالله استان کرمان دیار عارفان شهید به ویژه سیدالشهداء مقاومت سپهبد حاج قاسم سلیمانی در پایان بیانیه خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب اسلامی، شهدای قیام خونین 15 خرداد، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافعان حرم به ویژه مجاهد شهید حاج قاسم سلیمانی و تجدید عهد با آرمان های بلند ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری