شهید محرم خوشروزی در وصیت نامه خود آورده است: ای مردم مواظب تفرقه دشمنان باشید که شما را از روحانیت متعهد جدا نکنند، اگر چنین کردند آن روز، روز بدبختی مسلمانان و روز جشن ابرقدرت هاست.

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»؛ شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».
تبرک لحظاتمان با شهید محرم خوشروزی:
بسمه تعالی
آنقدر به جبهه می روم و می جنگم تا شهید شوم. ای جوانان! نکند در رختخواب ذلت بمیرید که حسین(ع) در میدان نبرد شهید شد. ای جوانان! مبادا در غفلت بمیرید که علی(ع) در محراب شهید شد و مبادا در حال بی تفاوتی بمیرید که علی اکبر حسین(ع) در راه ولی خود و با هدف شهید شد.
ای مادران! از رفتن فرزندان خود به جبهه جلوگیری نکنید که فردا در محضر خداوند متعال حاضر می شوید مانند مادر وهب باشید که حتی جسد فرزندش را تحویل نگرفت و گفت:«پسری را در راه خدا داده ام پس نمی گیرم».
ای برادران استغفار و دعا را از یاد نبردید که بهترین راه برای تسکین دردهاست، همیشه به یاد خداوند باشید و در راه او قدم بردارید، هرگز دشمنان بین شما تفرقه نیاندازند و شما را از روحانیت متعهد جدا نکنند که اگر چنین کردند بدبختی مسلمانان و روز جشن ابرقدرت هاست.
حضورتان را در جبهه حق علیه باطل ثابت نگه دارید؛ آری برادران از شما خواهش دارم که در مورد امام بیشتر دقیق شوید و سعی کنید عظمت او را بیابید و خود را تسلیم او سازید صداقت و اخلاص ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار