رونمایی از آثار عکاسان نوجوان کانون، برگزاری نمایشگاه عکس «زیبایی های طبیعت» در برج آزادی و گردهمایی دوباره نقاشیخط کاران در گالری شنگرف، اخبار کوتاه حوزه تجسمی را شامل می شوند.

- اخبار فرهنگی -
به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم ، «کتاب من»، عنوان مهرواره فصل زمستان انجمن عکاسی کانون است که در آن اعضای این انجمن به همراه مربیان و کارشناسان علاقه مند به ثبت عکس هایی با موضوع کتاب و کتاب خوانی پرداختند.
در این مهرواره، 225 عکاس از 16 استان کشور و با بیش از 600 اثر شرکت داشتند که در پایان کمیته انتخاب 75 اثر را به عنوان شایسته نمایش انتخاب کرد.
مهرواره عکس فصل زمستان انجمن عکاسان نوجوان مانند سایر مهرواره های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان جشنواره ای غیر رقابتی بود که با هدف پرورش استعدادهای حوزه عکاسی برگزار شد و در آن، اعضای انجمن و علاقه مندان به عکاسی، بهترین عکس های خود را با موضوع «کتاب من» ارائه کردند.
علاقه مندان، می توانند برای دیدن این آثار، به پایگاه مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مراجعه کنند.
«زیبایی های طبیعت» در برج آزادی دیدنی می شوند
هشتمین دوره نمایشگاه عکس گروهی «زیبایی های طبیعت» در برج آزادی افتتاح می شود.
نمایشگاه عکس «زیبایی های طبیعت» به سرپرستی جواد علمی نیا از 15 تیر در تالار آیینه برج آزادی افتتاح می شود.
این نمایشگاه با حضور 30 هنرمند و40 اثر از طبیعت بکر ایران در سایزهای 70×50 با تکنیک های ماکروگرافی از طبیعت بکر ایران به نمایش گذاشته خواهد شد.
نمایشگاه «زیبایی های طبیعت» تا 22 تیر ماه جاری در تالار آیینه برج آزادی دایر خواهد بود و علاقه مندان می توانند همه روزه به جز شنبه از ساعت 9 تا 17 از آن بازدید کنند.
گردهمایی دوباره نقاشیخط کاران در شنگرف
نمایشگاه گروهی نقاشیخط در گالری شنگرف برپا می شود.
این نمایشگاه با آثاری از محمدسعید ...

سرخط اخبار