ادن هازارد، ستاره بلژیکی مصدوم رئال مادرید می گوید اولین فصل حضورش در رئال فصل بدی بوده ولی ملاک موفقیت او در این باشگاه باید فصل آینده باشد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
ادن هازارد ، ستاره بلژیکی رئال مادرید که در حال حاضر با مصدومیت دست به گریبان است می گوید قبول دارد که اولین فصل حضورش در این تیم برای او فصل بدی بوده ولی با اینحال هازارد می گوید موفقیت یا عدم موفقیت او در برنابئو باید در فصل آینده بررسی شود.
هازارد در تابستان گذشته با قراردادی به ارزش ۱۰۰ میلیون یورو از چلسی راهی رئال مادرید شد ولی به دلیل مصدومیت نتوانست در این تیم بدرخشد و انتظارها را برآورده کند. هازارد در پانزده بازی خود برای رئال موفق به زدن یک گل و دادن پنج پاس گل شده و خودش قبول دارد که در این فصل عملکرد خوبی نداشته است.
با اینحال، ستاره ۲۹ساله بلژیکی می گوید آماده است در دومین فصل حضورش در برنابئو بدرخشد و معتقد است عملکردش در رئال را باید در فصل آینده بررسی کنند.
هازارد در این باره گفت:
” اولین فصل حضور من در مادرید فصل بدی بود ولی همه چیز را هم نباید سیاه دید. این فصلی بود که باید خودم را با محیط جدید سازگار می کردم. من را باید با توجه به عملکردم در فصل آینده قضاوت کرد. سال آینده من هستم که باید خودم را در اوج نگه دارم”.
ستاره بلژیکی در ادامه صحبتهایش گفت:
” من تیم خوبی دارم و با آدمهای جدیدی آشنا شده ام. این برایم تجربه بزرگی است. من با رئال چهار سال دیگر قرارداد دارم و امیدوارم در سالهای آینده وضعیت جسمی خوبی داشته باشم و بتوانم در اوج آمادگی برای این تیم بازی کنم”.
هازارد در ادامه درباره ویروس کرونا و نگرانی ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار