گروه استان ها- همزمان با فرا رسیدن ایام پایانی ماه صفر مشهدالرضا(ع) بار دیگر کعبه آمال و محل حضور پرشور عاشقان و دلدادگان اهل بیت(ع) شده است.

- اخبار استانها -
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس ، همزمان با فرا رسیدن ایام پایانی ماه صفر مشهدالرضا(ع) بار دیگر کعبه آمال و محل حضور پرشور عاشقان و دلدادگان اهل بیت(ع) شده است.
خیل عظیمی از زائران پیاده از اقصی نقاط کشور اینک در مسیرهای منتهی به بارگاه منور رضوی هستند تا در روزهای 28 و 30 صفر در مشهدالرضا(ع) حضور داشته باشند.
در حال حاضر نیز جمع کثیری از زائران پیاده و البته خیل عظیمی از مجاوران بارگاه منور رضوی همزمان با روزهای پایانی ماه صفر در حرم منور رضوی حضور پیدا می کنند و عزاداری ویژه این ایام را صورت می دهند.
اجرای نمایش های «سوگواره خورشید» در پنج صحن حرم رضوی
تمهیدات ترافیکی خیابان های اطراف حرم رضوی در اربعین حسینی اعلام شد
نخستین محفل استانی شعر "قرار" برگزار شد /عرض ارادت شاعران در حرم رضوی+عکس
امروز اما بارش باران در حرم منور رضوی، حال و هوای زیارت را بارانی و پائیزی کرده بود و جمع کثیری از زائران در زیر باران به عزاداری در آستانه شهادت امام رضا(ع) پرداختند.
تمهیدات مختلفی این روزها از سوی نهادها و ارگان های مختلف مشهدمقدس به ویژه آستان قدس رضوی و شهرداری مشهدمقدس برای خدمت رسانی هرچه بهتر به زائران و مجاوران تدارک دیده شده است.
خیل عظیمی از زائران پیاده نیز با خدمت رسانی از سوی جمعیت های مردمی و جمعیت خدمتگزاران زائر پیاده همچون سال های گذشته مسیر عاشقی به سمت بارگاه منور رضوی را با سهولت بیشتری قدم برمی دارند.
خیابان های اطراف حرم منور رضوی نیز از هم اینک آماده شده و پرچم های عزا و سیاه همگی بیانگر آمادگی بالای مشهد و مشهدی ها برای ایام پایانی ماه صفر است.

سرخط اخبار