مدیرکل هواشناسی خوزستان با اشاره به آغاز بارش باران از امروز در بیشتر نقاط استان گفت: سامانه بارشی تا دوشنبه هفته آینده ماندگار است.

به گزارش از ، محمد سبزه زاری مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: فعالیت سامانه بارشی در استان از امروز پنجشنبه ۶ آذرماه آغاز می شود و تا دوشنبه هفته آینده به فعالیت خود ادامه می دهد.
او با بیان اینکه بارش باران با رگبار شدید و همراه رعد و برق و احتمال تگرگ و تندباد لحظه ای پیش بینی شده است، افزود: در بررسی نقشه های پیش بینی، طی امروز و ساعاتی از فردا وزش باد شدید پدیده غالب استان خواهد بود.
سبزه زاری ضمن هشدار نسبت به احتمال آبگرفتگی در اغلب مناطق استان بر اثر بارش باران، اظهار داشت: با فعالیت این سامانه بارشی شاهد آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل ها، طغیان رودخانه ها و صاعقه خواهیم بود، همچنین در این ایام خلیج فارس مواج و طوفانی اشت.
مدیرکل هواشناسی خوزستان بیان کرد: در شبانه روز گذشته امیدیه با دمای ۲۶.۴ درجه سانتیگراد و ایذه با دمای ۷.۱ درجه به ترتیب گرم ترین و سردترین نقاط استان بودند، ضمن اینکه حداکثر و حداقل دمای هوای اهواز در مدت مذکور، به ترتیب ۲۱.۸ درجه و ۱۲.۴ درجه سانتیگراد ثبت شده است.

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار