دایی: فحش هایی که به ما دادند نثار خودشان باشد!/دایی با کت و شلوار قهرمان شد

پرسپولیس نیوز سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۰:۳۵

مربی تیم فوتبال سایپا گفت: اگر مدیر رسانه ای پرسپولیس فحاشی اندک تماشاگران این تیم را تایید می کند پس آن فحش ها نثار خودش باشد.
محمد دایی در واکنش به اظهارات پندار خمارلو مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس گفت: مایه تاسف است که این حرف ها را خواندم و شنیدم. زیرا انتظار داشتم که باشگاه پرسپولیس با این بی اخلاقی ها مقابله کند و نه آنکه آن عده اندک از تماشاگران را برای بی اخلاقی بیشتر ترغیب کند. برخی فقط نوک بینی شان را می بینند و به دنبال حفظ پست و مقام خود هستند. هواداران واقعی پرسپولیس همیشه با فرهنگ و با اخلاق هستند ولی اگر این آقایان رفتار زشت اندک تماشاگران پرسپولیس را تایید می کنند پس ناسزاها و فحش هایی که این عده به ما دادند نثار خودشان باشد.
وی افزود: شاید روزی همین عده علیه خود آنها نیز فحاشی کنند و به خود آنها نیز ناسزا بگویند. خیلی دوست دارم بدانند آن روز اینها چه نظری در مورد این رفتارها دارند!امروز آنها به عده ای اندک همسو شده اند. ما خودمان پرسپولیسی هستیم و برای هواداران واقعی این تیم ارزش و احترام زیادی قائل هستیم.
مربی تیم سایپا با اشاره به عملکرد علی دایی در تیم های مختلف لیگ برتر به عنوان مربی گفت: علی دایی با تیم های مختلف نتایج درخشانی گرفته است. همین تیم سایپا را به آسیا رساند پرسپولیس را با همه مشکلاتی که داشت به نایب قهرمانی رساند و این تیم بعد از مدت ها به لیگ قهرمانان آسیا رسید. آن هم در حالیکه یک هزارم امکانات فعلی در باشگاه پرسپولیس نبود و مشکلات فراوانی داشتیم. مدیرعامل باشگاه را کنار گذشته بودند و مشکلات زیادی داشتیم با این حال تیم را آسیایی کردیم.
دایی ادامه داد: اگر من گفتم تیمی بالای ۱۰۰ ...