فنایی:در داستان برانکو توپ در زمین مسئولان پرسپولیس است/ نباید روی پدیده فشار گذاشت

فارس نیوز چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۱۶
پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: هواداران پرسپولیس خواستار تمدید قرارداد با ببرانکو هستند و الان برای این کار توپ در زمین مسئولان این باشگاه است.

داود فنایی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه نظر او درباره ماندن یا رفتن برانکو از پرسپولیس چیست، گفت: من از مسائل مالی باشگاه پرسپولیس خبر ندارم اما می دانم که مشکل برانکو بحث مالی است و طبعا هر مربی که تلاش می کند و مورد مقبولیت قرار می گیرد انتظار دارد که به خواسته هایش توجه شود. برانکو در تیم ملی مربی من بوده و از نظر شخصیتی و فنی یکی از بهترین هاست. تماشاگران پرسپولیس هم تعصب زیادی به او دارند. تا جایی که من می دانم و تا جایی که من از برانکو شناخت دارم می دانم که او چه عملکردی داشته و حالا هواداران پرسپولیس خواهان تمدید قرارداد او هستند.الان توپ در زمین مسئولان باشگاه پرسپولیس است و آنها باید پول این مربی موفق را بدهند. هر چند که من می دانم به دلیل مشکلاتی که وجود دارد و به خاطر تحریم ها کمی کار سخت شده و شاید نشود که برانکو در پرسپولیس بماند اما فعلا همه چیز نامشخص است. روز گذشته مصاحبه ای از آقای برانکو خواندم که گفته بود می خواهد تیم جدیدش را انتخاب کند اما می دانم که برانکو از نظر فرهنگی اینجا راحت است و با هواداران پرسپولیس ارتباط خیلی خوبی دارد. در نهایت امیدوارم که هر چه به صلاح است برای پرسپولیس و هوادارانش رقم بخورد.
وی درباره اینکه پرسپولیس موفق شد هم در لیگ برتر و هم در جام حذفی قهرمان شود، افزود: به هر حال پرسپولیس تیم بزرگی است و هواداران زیادی دارد. بازیکنان بزرگی هم در این تیم بازی می کنند و بازیکنانی نظیر مهدی ترابی، سروش رفیعی و ... هم به پرسپولیس اضافه شدند و این موضوع باعث شد عملکرد این تیم خیلی بهتر از قبل شود. با این همه پرسپولیس هر چقدر در لیگ برتر و جام حذفی خوب بود ...

سرخط اخبار