مرحله حذفی لیگ اروپا؛ جامی برای دلگرمی بزرگان

دریافت خبر : پنج شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۹:۴۵
مرحله حذفی لیگ اروپا؛ جامی برای دلگرمی بزرگان

آی اسپورت – امشب مرحله یک شانزدهم لیگ اروپا هم با برگزاری ۱۵ دیدار ادامه پیدا خواهد کرد. در نخستین بازی دور رفت این مرحله سه شنبه شب فنرباغچه موفق به شکست زنیت شده بود. چلسی، آرسنال، سویا، ناپولی و اینتر را می توان تیم های بزرگ حاضر در مرحله حذفی و مدعیان قهرمانی قلمداد کرد.
مالمو – چلسی؛ فرار از بحران آبی
بعد از افتضاحی که در ورزشگاه اتحاد برای چلسی به وجود آمد احتمال جدایی زودهنگام مائوریتسیو ساری بیشتر شد، با این حال همه رشته های آبی های لندن با آن باخت ۶ گله پنبه نشد. آن ها هنوز فینالیست جام اتحادیه هستند، در جام حذفی حضور دارند و مدعی قهرمانی در لیگ اروپا به حساب می آیند. پس از صعود راحت از مرحله گروهی لیگ اروپا به مالمو سوئد برخورد کردند و امیدوار به جبران ناکامی اخیر هستند. مالمو هم که فصل ۲۰۱۸ لیگ سوئد را با سومی به پایان رساند به شگفتی سازی امید دارد. این تیم سوئدی برابر رقبای انگلیسی در اروپا یک برد، یک تساوی و ۳ شکست داشته. مالمو سابقه حضور در فینال جام باشگاه های اروپا را در سال ۱۹۷۹ داشته که با شکست برابر ناتینگهام فارست دوم شد. چلسی هم مقابل سوئدی ها در ۴ بازی یک برد و ۳ تساوی داشته است.
باته بوریسف – آرسنال؛ همین یک جام
آرسنالی ها این فصل در لیگ اروپا یک ویژگی دارند و آن هم در اختیار داشتن مربی متخصص قهرمانی در لیگ اروپاست. اونای اِمری که ۳ مرتبه سویا را به این جام رسانده، می خواهد تیمش را در تنها تورنمنتی که در آن شانس قهرمانی دارند به مراحل بالا برساند. توپچی ها که ماه های اخیر در لیگ برتر پرنوسان بوده اند در لیگ اروپا مثل همشهری شان صعود آسانی داشتند و قرعه خوبی هم نصیب شان شد. باته بوریسف که در ...

[ مشاهده متن کامل مرحله حذفی لیگ اروپا؛ جامی برای دلگرمی بزرگان آی اسپورت ]