مرد دو زنه، همسرش را به آتش کشید!

ساعت 24 چهارشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۹:۱۰
ساعت24 - مردی که متهم است همسر دوم خود را به آتش کشیده و کشته است، در بازداشت به سر می برد تا تحقیقات از او درباره جزئیات قتل کامل شود.

مردی که متهم است همسر دوم خود را به آتش کشیده و کشته است، در بازداشت به سر می برد تا تحقیقات از او درباره جزئیات قتل کامل شود.
این پرونده پس از آن گشوده شد که به کارآگاهان جنایی استان خراسان رضوی خبر دادند زنی جوان به نام مریم بر اثر سوختگی شدید به بیمارستان منتقل شده اما با وجود اقدامات درمانی پزشکان جانش را از دست داده است.
مأموران بعد از حضور در بیمارستان به تحقیق از شوهر این زن پرداختند اما این مرد 24ساله که جواد نام دارد، توضیح قانع کننده درباره نحوه آتش گرفتن همسرش نداشت و در شرایطی ادعا می کرد مرگ مریم یک حادثه بوده که شواهد نشان می داد او با بنزین به آتش کشیده شده است.
کارآگاهان با تحقیق درباره جواد فهمیدند او دو همسر دارد و هر دو زن از زندگی با این مرد ناراضی هستند و با یکدیگر نیز اختلافاتی داشتند. همچنین معلوم شد روز حادثه مشاجره سختی میان مریم و جواد درگرفته بود. افسران جنایی وقتی به خانه جواد رفتند، مشاهده کردند اصطبل خانه در حریق سوخته است. آنها به این نتیجه رسیدند جواد به احتمال زیاد در مرگ همسرش نقش دارد. به همین دلیل او را بازداشت کردند.
مرد جوان که همچنان سعی داشت خودش را بی گناه جلوه دهد، هر بار ماجرایی متناقض را درباره آتش سوزی مطرح می کرد تا اینکه بالاخره در بن بست قرار گرفت و چاره ای جز بیان واقعیت پیش ِروی خود ندید. جواد گفت: هر دو همسرم با من اختلاف داشتند. هر دو مدعی بودند من بیشتر وقتم را برای زن دیگر صرف می کنم. در حالی که این طور نبود. من سعی می کردم برای هر دو همسرم وقت بگذارم و به آنها توجه کنم. مریم که زن دومم بود، بیش از همسر اولم به من اعتراض می کرد تا اینکه روز حادثه وقتی خانه همسر اولم ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار