اخبار کوتاه گلستان

ایرنا دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۷
گرگان - ایرنا - اعزام کاروان سلامت جمعیت هلال احمر به محل اسکان سیل زدگان گنبد، برپایی نمایشگاه کتاب در گرگان و کسب رتبه اول شبکه پایش گلستان در تحقق برنامه عملیاتی سال 97 کشور، از جمله اخبار کوتاه گلستان در روز دوشنبه است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، کاروان سلامت جمعیت هلال احمر گنبد کاووس برای رسیدگی به وضعیت بهداشتی و درمانی سیل زدگان این شهرستان به محل اسکان موقت در امامزاده یحیی بن زید (ع) اعزام شد و با همکاری پرستاران داوطلب، به 170 نفر پس از ویزیت، داروی رایگان ارایه کرد.
**
همزمان با ماه مبارک رمضان، نمایشگاه کتاب با همکاری تعدادی از ناشران گرگان و تهران در سازه نمایشگاهی تالارفخرالدین اسعد گرگانی برپا شد و تا 16 خرداد به کار خود ادامه می دهد.
**
احمدی فرماندار بندرگز گفت: فاز سوم عملیات طرح هادی روستای لیوان شرقی با اعتبار 2 میلیارد ریال آغاز شد.
**
قدمنان فرماندار کردکوی با اشاره به معضل افزایش حشرات موذی و پشه ها در مناطق سیل زده این شهرستان از شبکه بهداشت خواست برای جلوگیری از بروز بیماری های مشترک انسان و حیوان، اقدامات موثر به ویژه در روستاهای یساقی، مهترکلاته، غلام آباد، حاجی آباد و شهر کردکوی را انجام دهند.
**
شبکه پایش هواشناسی گلستان با کسب بیشترین امتیاز در تحقق برنامه عملیاتی سال 1397 در بین استان های کشور اول شد.
**
آیین معرفی قهرمان قهرمانان سال 97 ورزش استان گلستان و تجلیل از مدال آوران بازی های آسیایی جاکارتا پنجشنبه 26 اردیبهشت ماه در دانشگاه گلستان برگزار می شود.
**
شاهی پودینه مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان رامیان گفت : با همکاری مامورین انتظامی یک دستگاه فلزیاب با متعلقات مربوطه و ابزار و ادوات حفاری کشف و ضبط شد.
3091