معاون عمرانی استاندار لرستان گفت: با توجه به اینکه پروژه های تخریبی بر اثر سیل فروردین ماه پارسال در حال احداث و بازسازی هستند تسریع در انجام آنها باید در اولویت باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم آباد، گودرز امیری در حاشیه بازدید از روند اجرای پروژه های عمرانی سطح شهر خرم آباد اظهار داشت: دیوار بیمارستان شهدای عشایر واقع در خیابان انقلاب نمایی زشت در سطح شهر بوجود آورده است که با توجه به هماهنگی هایی که با رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوجود آمد مقرر شد طی جلسه ای با حضور شهردار خرم آباد و رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در خصوص تخریب، عقب نشینی و زیباسازی دیوار بصورت نرده ای تصمیمات لازم بعمل آید و سیما و منظری متناسب ایجاد شود.
وی در ادامه افزود: در حالیکه از قبل اواخر خردادماه تاریخ افتتاح پل بهداری تعیین شده بود با بازدیدی که امروز از پروژه صورت گرفت و هماهنگی های بعمل آمد امید می رود که بتوانیم قبل از موعد مقرر پروژه را به بهره برداری برسانیم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان ضمن بازدید از روند اجرایی پل اناری تصریح کرد: پل اناری از جمله پروژه هایی است که در تابستان امسال باید به بهره بردار برسد با این تفاوت پیمانکار با افزایش نیرو، شیفت کاری و امکانات نسبت به تکمیل و بهره برداری از پروژه در زمانی کوتاه تر تسریع نماید.
وی تاکید کرد: به منظور رفع مشکلات اداری و اجرایی پارک شاپوری و بهره برداری هر چه سریعتر از آن مقرر شد طی جلسه ای با حضور شهردار و مدیرکل میراث فرهنگی نسبت به رفع اختلافات اقدام و با هماهنگی، کار بازسازی و اصلاح مسیر رودخانه و تکمیل پارک انجام شود.
امیری افزود: در خصوص تکمیل پارک شاپوری سازمان همیاری شهرداری های لرستان متعهد شد تا یک ماه آینده پروژه کف سازی پارک را تکمیل و تحویل شهرداری نماید و ۲۸۸ میلیون تومان اعتبار در اختیار استانداری به منظور تکمیل ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
عناوین مهم خبری