محسن لرستانی که با خوانش آهنگ های فارسی با لهجه ی کرمانشاهی خود را مطرح ساخته، حالا به افساد فی الارض متهم شده و گمانه زنی های بسیاری در مورد دلیل محکومیت او مطرح شده است. با وجود اینکه وکیل محسن لرستانی علت اتهام موکل خود را انتشار پیام های خصوصی در فضای مجازی اعلام کرده، اما برخی گمانه زنی ها حاکی از ارتباط او با پرونده رقاص ها خبر می دهند.

وب سایت فرارو: محسن لرستانی که با خوانش آهنگ های فارسی با لهجه ی کرمانشاهی خود را مطرح ساخته، حالا به افساد فی الارض محکوم شده و گمانه زنی های بسیاری در مورد دلیل محکومیت او مطرح شده است.
با وجود اینکه حسینی وکیل محسن لرستانی علت اتهام موکل خود را انتشار پیام های خصوصی در فضای مجازی اعلام کرده، اما گمانه زنی باشگاه خبرنگاران وابسته به صدا و سیما حاکی از ارتباط محسن لرستانی با پرونده رقاص های اینستاگرامی است.
محسن لرستانی خواننده کرمانشاهی که تا پیش از انتشار اتهام افساد فی الارض چهره ی شناخته شده ای نبود. با انتشار این خبر بسیاری از نگاه ها را به خود جلب کرد و به شکل بی سابقه ای در فضای مجازی مورد جستجو قرار گرفت.
وکیل لرستانی علت محکومیت موکل خود را انتشار پیام های خصوصی در فضای مجازی اعلام کرده و گفته است که لرستانی شاکی خصوصی ندارد.
دادگاه محسن لرستانی دوشنبه ۱۵ مهر ۹۸ برگزار شد
سید کاظم حسینی وکیل مدافع محسن لرستانی چند روز پیش (۱۰ مهرماه) در باره پرونده موکلش گفت: موکلم ۱۲ اسفندماه سال ۹۷ در منزل مادرش در سعادت آباد بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان است.
وی افزود: پرونده موکلم با شکایت مدعی العموم و با صدور کیفرخواست به اتهام «افساد فی الارض» به شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب اسلامی تهران ارسال شده است.
حسینی تصریح کرد: موضوع اتهامی موکلم در رابطه با مسائل اخلاقی و خصوصی بود که در فضای مجازی منتشر کرده بود و او شاکی خصوصی ندارد.
ماده ۲۸۶ قانون مجازات اسلامی در رابطه با افساد فی الارض و مجازات آن مقرر داشته است:
«هرکس به طور گسترده، مرتکب جنایت علیه تمامیت جسمانی افراد، جرائم علیه امنیت داخلی یا خارجی کشور، نشر ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار