گرفتاری های تنها پرچمدار سمنان در لیگ های برتر

ایرنا چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۴
سمنان- ایرنا- نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور در حالی رو به پایان است که تیم شهرداری سمنان با کسب ۶ امتیاز از ۹ بازی در رده یازدهم جدول قرار گرفته و به یمن تفاضل گل بهتر از قرار گرفتن در رتبه آخر جدول گریخته است.

استان سمنان تقریباً از آغاز لیگ برتر فوتبال ساحلی که حدود ۱۰ سال پیش بود تاکنون در ادوار مختلفی از این لیگ حضور یافته است.
این تیم سال گذشته برای حضور در لیگ برتر با فراز و نشیب های زیادی دست به گریبان بود، به عنوان مثال در جلسه ای که در سازمان لیگ برتر برگزار شده تیم های شرکت کننده در رقابت های فوتبال ساحلی لیگ برتر فصل ۹۸-۹۷ باشگاه های کشور مشخص شده بودند اما در این بین نامی از شهرداری سمنان وجود نداشت و این تیم بعداً به لیگ ملحق شد.
تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان در جدول لیگ برتر فصل گذشته فوتبال ساحلی کشور در نیم فصل اول در رده های انتهایی جدول قرار داشت ولی با مربیگری مرتضی دهرویه در پایان فصل به عنوان هفتمی در بین ۱۲ تیم دست یافت.
شهرداری سمنان در اواخر سال گذشته حمایت خود را از تیم فوتبال ساحلی برای فصل جدید لیگ برتر اعلام کرد و تمرینات این تیم از هفتم فروردین ۹۸ آغاز شد اما مرتضی دهرویه سرمربی سابق این تیم در نیم فصل اول امسال بارها اعلام کرده بود تمرینات برای کسب هماهنگی لازم برای تیم کافی نبوده است.
یکی از مسائلی که به نظر می رسد کیفیت کاری تیم فوتبال ساحلی شهرداری سمنان در مسابقات امسال را پایین آورد، نبود ارتباط های قوی کاری و فنی هیأت فوتبال استان با این تیم، مربیان و مدیران باشگاه بود.
سرمربی شهرداری سمنان حتی در برهه ای از نیم فصل اول لیگ برتر از سنگ اندازی هایی از سوی رئیس هیأت فوتبال استان برای تیم فوتبال ساحلی خبر داده بود که صحت و سقم آن باید بررسی شود.
یکی از عوامل مهم دیگر در موفقیت تیم های حرفه ای ورزشی نحوه حمایت مالی اسپانسرها و مدیران باشگاه از کادر فنی و بازیکنان تیم است. طبق آخرین شنیده ها ...

سرخط اخبار