ایسنا/خوزستان مراسم تشییع رضا گنجاپور، پیشکسوت رسانه ورزش خوزستان با حضور اهالی رسانه و جمعی بسیاری از جامعه ورزش خوزستان برگزار شد.

رضا گنجاپور که از روز جمعه (۲۲ آذرماه) به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری و تحت مراقبت های ویژه بود، بامداد روز یکشنبه (۲۴ آذرماه) به دلیل ایست قلبی در گذشت. خبری که جامعه رسانه و ورزش خوزستان را بسیار متاثر کرد.
به گزارش ایسنا، امروز، سه شنبه نیز مراسم تشییع وی با حضور با اهالی رسانه به ویژه خبرنگاران ورزشی و جمعی بسیاری از جامعه ورزش خوزستان از ورزشگاه تختی اهواز آغاز شد و سپس پیکر زنده یاد گنجاپور در قطعه ورزشکاران بهشت آباد اهواز به خاک سپرده شد.
غلامرضا دهکری، سیاوش بختیاری زاده، حسن اهوازی، مجید باقری نیا، کریم بوستانی، مهدی ابوس، کریم عزیزنژاد، رشیدی نسب، افشین کمایی، افشین حیدری، ابراهیم نصیری، داریوش یزدی، مهدی ربیعه، حسن و حمید سالمی، جهاد زرگانی، کاووسی، عبد مزرعاوی، حبیب شریفی و مسئولان هیات های ورزشی در مراسم بدرقه زنده یاد گنجاپور به سوی خانه ابدی حضور داشتند.
مرحوم گنجاپور از دهه ۴۲ و زمانی که دوران مقدس سربازی را می گذراند، وارد عرصه خبرنگاری شد. او در همان دوره با تیر پر سر و صدای ورزشی که "ایرانی هستیم ولی انگلیسی ها نمی گذارند در خاک خودمان ورزش کنیم"، خود را به عرصه رسانه بیشتر شناساند.
پدر قلم خوزستان این اواخر دست هایش شاید آن توان دوران جوانی را نداشت ولی هنوز قلم به دست بود و به زیبایی می نوشت و قلبش برای نوشتن می تپید. طی 57 سال خدمت صادقانه در عرصه رسانه ورزش خوزستان و کشور، آثار جاودانی از وی برای همیشه به یادگار ماند. آثاری که نگارنده آن به زیبایی حرفه خود را می شناخت و بدون هیچ چشم داشت و تنها برای بهبود وضعیت ورزش خوزستان قلم می زد.
با دیدن علاقه وی به حرفه خبرنگاری، آن هم با وجود 80 سال ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار