خبرسازی درباره برنامه سازی عادل فردوسی پور در فضای مجازی، معرفی شورای سیاست گذاری ششمین جشنواره «جام جم» و رونمایی از ترکیب ویژه داوران جشنواره مستند سیما از رویدادهای مهم هفته گذشته بود.

به گزارش ایران خبر ، خبرسازی درباره برنامه سازی عادل فردوسی پور در فضای مجازی، معرفی شورای سیاست گذاری ششمین جشنواره «جام جم» و رونمایی از ترکیب ویژه داوران جشنواره مستند سیما از رویدادهای مهم هفته گذشته بود.
«هفت روز سیما» عنوان بسته خبری-تحلیلی ویژه ای است که در پایان هر هفته به بازخوانی اهم تحولات خبری مرتبط با متن و حاشیه تولیدات صداوسیما و اتفاقات پیرامونی آن در طول هفته می پردازد.
در این بسته خبری هفتگی تلاش کردیم در کنار خبرهای رسمی فعالیت برنامه سازان و مدیران سیما، نیم نگاهی به حواشی رسانه ای و حتی شایعاتی که به رغم غیررسمی بودن می توانستند در اخبار مرتبط با سیما تأثیرگذار باشند هم داشته باشیم.
امروز پنجشنبه ۲۰ شهریور می توانید با پنجاه و چهارمین بسته خبری « هفت روز سیما » در مرور متن و حاشیه اتفاقات تلویزیون در هفته ای که گذشت، با ما همراه شوید.
چهره هفته؛  عادل فردوسی پور
این هفته مجوز تولید برنامه عادل فردوسی پور مجری و تهیه کننده برنامه های ورزشی سیما، در فضایی غیر از تلویزیون و در قالب یک مجموعه مستند ورزشی برای عرضه در فضای مجازی منتشر شد؛ مجوزی که تاریخ آن به اردیبهشت ماه بازمی گردد و از طرف وزارت ارشاد صادر شده است. این مجوز در حالی در فضای مجازی منتشر شد که از چند هفته قبل برخی رسانه ها خبر از دورخیز این برنامه ساز تلویزیونی برای ساخت برنامه ای با عنوان «نودِ نو» داده بودند اما مجوز منتشر شده نشان از یک گاف عجیب در موج قبلی خبررسانی های چند هفته پیش تر داشت و مشخص شد نام برنامه مدنظر در واقع «۹۹» بوده است!
با این حال این تنها هفته ای نبود که فردوسی پور و احتمال دورخیز او برای تولید یک برنامه ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار