مرگ ناگهانی زن مسافر در سالن انتظار فرودگاه امام خمینی (ره)، راز بسته های ۱۵۰ گرمی هروئین در معده اش را برملا کرد.

به گزارش مشرق ، ساعت ۱ ظهر چهارشنبه ۳۰ مهر، زن جوان در سالن فرودگاه به انتظار اعلام شماره پروازش برای سفر به ترکیه نشسته بود که ناگهان درد شدیدی در شکمش حس کرد در حالی که عرق سردی بر پیشانی اش نشسته و رنگ از چهره اش پریده بود به سختی بلند شد تا به سمت دستشویی برود، اما درد امانش را برید و قدم هایش ناتوان ماند. وضعیت آشفته و حال جسمی فریبا از چشم مأموران زن پلیس فرودگاه پنهان نماند و آن ها برای کمک به سمت وی رفتند. فریبا در نزدیکی سرویس بهداشتی فرودگاه تقریباً نیمه جان روی زمین افتاده بود که مأموران به او رسیده و علت این حال را جویا شدند. زن جوان با کلماتی بریده بریده گفت: در شکمم هروئین بار زده ام کمکم کنید.
مأموران زن با شنیدن این جمله بلافاصله او را به اتاق کمک های اولیه بردند. فریبا در حالی که انگار نفس های آخر را می کشید گفت: بهروز از من خواست مواد را ببلعم ۱۵۰ گرم هروئین بلعیدم تا به ترکیه ببرم. او همین جاست پیدایش کنید.
دستگیری در فرودگاه
زن جوان به بیمارستان منتقل شد، اما به علت باز شدن بسته های هروئین در شکمش جان باخت. بدین ترتیب باتوجه به اطلاعاتی که او در اختیار مأموران قرار داده بود، دوربین های مداربسته فرودگاه و گیت پرواز ترکیه مورد بازبینی قرارگرفت و بالاخره بهروز شناسایی شد. چهره مرد جوان و مشخصاتش به واحدهای پلیس فرودگاه اعلام شد و مأموران هنگامی که بهروز قصد خروج از فرودگاه را داشت او را بازداشت کردند.
استخدام قاچاق بر
مرد جوان در ابتدا منکر آشنایی با فریبا بود و ادعا کرد زن جوان را نمی شناخته و او را اشتباه گرفته اند. اما تصاویر گرفته شده او با فریبا در فرودگاه و اطلاعاتی که زن جوان قبل از مرگش ...

هر کدام از تگ‌های فوق را که مناسب این خبر نمی‌دانید، بازدن x آن را حذف کنید. از همکاری شما سپاسگزاریم.
سرخط اخبار